Сьогодні у Львові здаватимуть з 14.00 до 18.00 кров онкохворим дітям і пораненим військовим

12:58 12 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: vk.me

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні, 12 жовтня в торговому центрі «King Kross Leopolis» відбудеться акція «Краплина життя – це я».

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову», що сьогодні, 12 жовтня? у торговому центрі «King Kross Leopolis» відбудеться акція «Краплина життя – це я». В повідомленні також конкретизують:

«Захід триватиме з 14.00 до 18.00 на першому поверсі. Під час акції фахівці визначатимуть групу крові та резус фактор всіх охочих. Також волонтери будуть реєструвати всіх охочих стати потенційним донором в інформаційну базу, яка буде використовуватися при потребах для онкохворих дітей та військових, постраждалих у зоні АТО. 

Асоціація молодих донорів України, за підтримки ТЦ «King Kross Leopolis», діагностичного центру «Медіс» та Львівського обласного центру служби крові та Ротаракт клубу «Львів», уже вдруге ініціює проведення благодійної акції «Краплина життя – це я!», головна мета якої – привернути увагу громадськості до проблем донорства крові в Україні. На акції будуть діяти: пересувна експрес-лабораторія, в якій фахівці визначатимуть групу крові та резус фактор всіх охочих, намет для визначення тиску крові, а також працюватимуть волонтери з роздатковими інформаційно-агітаційними матеріалами (пам’ятка донора крові та інформаційний флаєр). Також волонтери будуть реєструвати всіх охочих стати потенційним донором в інформаційну базу, яка буде використовуватися при нагальних потребах для онкохворих дітей та військових, постраждалих у зоні АТО.

У 2006 році Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих донорів України» впровадила Програму пропаганди донорства крові «Здай кров – врятуй життя!», яка спрямована на залучення громадян до безкоштовного донорства крові. Водночас приділяється велика увага вихованню у молодих українців розуміння потреби уважного ставлення до власного здоров’я та здоров’я ближніх і підвищенню престижу донорства в нашій країні. 

Організатор та партнери акції: Львівський осередок Асоціації молодих донорів України. Ініціатор акції: King Kross Leopolis. Партнери акції: Діагностичний центр «Медіс». Партнери акції; Rotaract club Lviv, Львівський обласний центр служби крові. Партнер акції.

Контактна особа: Студент Володимир – лікар-радіолог, координатор Львівського осередку Асоціації молодих донорів України, тел: 099-164-18-88, 098-080-00-68, E-mail: student.volodymyr@gmail.com». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 23 січня 2020 р.

У ЛОР визначилися з директором Львівської обласної лікарні відновного лікування

Сьогодні, 23 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради, на якій обрали переможцем на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування Андрія Голдуна.

Рубрика: Медицина

14:51 23 січня 2020 р.

Комісія ЛОР визначилася з директоркою Львівського перинатального центру

На посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Рубрика: Медицина

14:15 23 січня 2020 р.

Львівська міськрада придбає медичне обладнання

Депутати Львівської міської ради погодили на пленарному засіданні сесії ЛМР закупівлю медичного обладнання для комунальних некомерційних підприємств і визначили умови та способи забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу