У Львові все ще з'ясовують те, який продукт убив хлопця (відео)

11:11 23 червня 2015 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

На Львівщині після застілля помер молодий хлопець, який за кілька місяців мав одружитися, а його наречену та її родину у важкому стані доправили у лікарню.

Медики твердять, що наслідки сильного харчового отруєння були б не такими трагічними, якби не відсутність спеціальної сироватки від ботулізму. З важким діагнозом «ботулізм» до лікарні матір нареченої та її рідну сестру госпіталізували ще у вихідні, однак вони досі не можуть самостійно харчуватися, мають проблеми із зором і заледве розмовляють. А ще дуже пригнічені смертю нареченого, якому було лише 23. 

Та під загрозою життя і самої нареченої. Наразі 18-річна дівчина у критичному стані  у реанімації.

Потерпілі звернулися до медиків лише на п'яту добу після захворювання, токсин зв'язався з білками і вже поступив у тканини, тож тепер, кажуть медики, здоров'я пацієнтів із кожним днем тільки погіршуватиметься.  Медики кажуть, що поставити хворих на ноги можна було б дуже швидко, якби не одне «але» – відсутність спеціальної сироватки, яка допомагає зберегти життя 90% хворих. Без неї шанси вижити у пацієнтів значно менші. 

Заразитися бутулізмом можна від будь-яких консервів чи домашніх страв з риби та м'яса. На цьому застіллі був домашній паштет та риба. В якому з продуктів був убивчий токсин – ще з'ясовують. Про це повідомили сьогодні, 23 червня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

Як інформував «ЩЛ», у Львові помер отруєний домашнім паштетом, тим часом в обласній інфекційній лікарні немає сироватки від ботулізму.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:21 29 травня 2020 р.

США припиняють фінансувати ВООЗ

Президент США Дональд Трамп 29 травня заявив про розрив відносин Сполучених Штатів зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Рубрика: Медицина

14:54 29 травня 2020 р.

23 тисячі кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

21(!) день - без сну і 40 тисяч грн - на вітер. Таким був апогей хвороби 55-річного Павла Брошка. Лікарі поставили йому діагноз - протрузія міжхребцевих дисків. Чоловіка до повноцінного життя повернула нетрадиційна медицина.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу