У Львові вперше діагностували тиск у 3559 людей (відео)

19:54 14 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Під час Днів профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії в нашому місті обстежили понад 97 тисяч людей.

«Як розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, під час акції «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії» артеріальний тиск виміряли 97114 особам. З них 3559 осіб вперше довідались, що у них підвищений артеріальний тиск», – повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб зазначив: «Цього року вдесяте поспіль ми у Львові проводили профілактично-інформаційну кампанію з профілактики та раннього виявлення артеріальної гіпертензії. Ми закликали всіх в цей період виміряти артеріальний тиск. Його треба вимірювати регулярно, але в ці дні ми закликали мешканців прийти і виміряти тиск чи то на вулицях, чи у поліклініках, чи на всіх поверхах наших медустанов. Як і в попередні роки, львів’яни активно відгукнулися на нашу пропозицію. Було обстежено 97114 осіб. З них 3559 осіб вперше довідались, що у них підвищений артеріальний тиск. Тобто, вони дізналися, що є небезпека, що потрібно піти до лікаря, обстежитись та пильнувати за своїм здоров’ям».

Також Володимир Зуб уточнив, що підвищений артеріальний тиск було виявлено у 20 дівчат, віком до 18 років та у 27 хлопців цієї ж вікової категорії. Керівник міського управління охорони здоров’я наголосив: «А взагалі, в такому віці повинно бути нуль, один-два випадки, якщо є якісь вроджені захворювання».

Нагадаємо, управління охорони здоров’я Львівської міської ради щорічно проводить травневу акцію з вимірювання артеріального тиску у населення з метою раннього виявлення артеріальної гіпертензії та запобігання її ускладнень. Цьогоріч «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії» тривали з 23 до 31 травня. Акція відбувається у Львові вже десятий рік поспіль».

dailylviv.com

До теми

13:11 21 квітня 2021 р.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт.

Рубрика: Медицина

16:23 20 квітня 2021 р.

240 госпіталізованих учора - це, переважно, молоді люди з важкими формами пневмонії, - лікар

Якщо проаналізувати тенденції за кількістю звернень з коронавірусом в стаціонари впродовж останнього тижня, то є позитивні зрушення: кількість госпіталізованих на 100 тис. населення за останні сім днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу