У Львові відкрили нову амбулаторію сімейної медицини, на черзі – ще дві (відео)

19:30 28 жовтня 2014 р.

  • 0
  • 4563


Фото: скріншот з «YouTube»


Відео:

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, для мешканців Личаківського району відкрили якісну сучасну амбулаторію сімейної медицини на вулиці Тракт Глинянський, 154.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову», що для мешканців Личаківського району відкрили якісну сучасну амбулаторію сімейної медицини на вулиці Тракт Глинянський, 154. У повідомленні також конкретизують:

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів із цього приводу:

«Відтак, 6329 осіб (з них 1301 – дитячого населення) Личаківського району відтепер можуть швидко та якісно отримати допомогу медиків неподалік дому.Раніше мешканці, які живуть на Тракті Глинянському, щоб отримати медичну консультацію, змушені були їхати на Медової Печери. Це було не зручно і складно. Ми вирішити піти на зустріч.

В приміщенні «Провесінь» ми зробили нашу амбулаторію. 6 тис львів’ян зможуть отримувати якісні послуги. Приміщення повністю відремонтовано. Використали орієнтовно 600 тис бюджетних коштів. Затишно, охайно. Люди, які тут працюють, живуть неподалік, їм близько добиратись на роботу. Ми повинні йти ближче до людей, щоб були якісні послуги і люди себе гідно почували».

За ініціативи управління охорони здоров'я Львівської міської ради та адміністрації 6-ї міської поліклініки м. Львова, закінчено капітальний ремонт будівлі для облаштування в ній амбулаторії сімейного лікаря, з метою покращення та наближення надання медичної допомоги населенню Личаківського району. З цією метою на вул. Тракт Глинянський, 154 створено АСЛ, в структуру якої входять чотири дільниці загальної практики сімейної медицини. В амбулаторії сімейного лікаря кабінети розміщені на І-у поверсі двоповерхової будівлі: реєстратура, хол, кабінет завідувача відділення, два кабінети лікарів загальної практики сімейної медицини, процедурний кабінет, кабінет щеплень та кабінет для персоналу. Начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб зазначає:

«Сьогодні в державі існує політика розвитку первинної медичної допомоги, яка передбачає наближення центрів сімейної медицини до населення. Ми також проводимо таку політику, щоб наблизити структурні підрозділи до житлових масивів. Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини, порівняно з іншими містами України. Місту важливо забезпечити першою медичною допомогою усіх мешканців, особливо у віддалених від центру районах, щоб мешканці прилеглих вулиць могли прийти і комфортно отримати первинну медичну допомогу.

У 2011 році ми відкрили якісну сучасну амбулаторію сімейної медицини для мешканців мікрорайону Рясне-2. 2013 рік ознаменувався тим, що ми для мешканців центральної частини міста відкрили сучасну амбулаторію сімейної медицини за адресою вул. Рапопорта, 6. 

Загалом, у закладах охорони здоров’я Львова відкрито 444 дільниці сімейної медицини та 11 амбулаторій сімейної медицини.

Зараз відкриваємо АСЛ на Тракті Глинянському. Відтепер мешканцям Личаківського району не треба буде їхати в центр, аби отримати консультацію лікаря».

Роботи з реконструкції будівлі амбулаторії сімейного лікаря були завершені у вересні 2014 року, на виконання яких було використано 537,457 тис. грн. Для облаштування АСЛ проведено закупівлю необхідного медичного обладнання,  інвентарю та меблів за кошти міського бюджету на суму 42,3 тис. грн. Також працівники І-го поліклінічного відділення залучили благодійні кошти на суму 18,9 тис. грн.

Загалом в амбулаторії працює 14 осіб (завідувач, 4 сімейні лікарі, 6 медсестер, 2 реєстратори, 1 санітарка). 

Зараз амбулаторія працює за зимовим графіком: понеділок-субота з 08.00 до 18.00 год.

У прес-службі міської ради повідомили також у вівторок «Щоденному Львову», що наступного року у Львові відкриють ще дві амбулаторії сімейної медицини. У повідомленні також конкретизують:

«У першому півріччі наступного року у місті планують відкрити ще дві амбулаторії сімейної медицини – на вул. Лінкольна, 53 і Любінській, 94. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

«Зараз тривають ремонтні роботи ще у двох приміщеннях. Сподіваємось, що у першому півріччі наступного року будуть відкриті ще дві амбулаторії на вул. Лінкольна, 53 і Любінській, 94, щоб мешканцям цих мікрорайонів було близько до пунктів надання медичної допомоги», - зазначив Володимир Зуб. 

Нагадаємо, у 2011 році було відкрито якісну сучасну амбулаторію сімейної медицини для мешканців мікрорайону Рясне-2. У 2013 році для мешканців центральної частини міста відкрили сучасну амбулаторію сімейної медицини за адресою вул. Рапоппорта, 6. З 6 жовтня 2014 року працює амбулаторія на вул. Тракт Глинянський, 154.

Загалом, у закладах охорони здоров’я Львова відкрито 444 дільниці сімейної медицини та 11 амбулаторій сімейної медицини».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:00 10 вересня 2019 р.

На Львівщині шпиталізували 16 отруєних їжею людей

12 людей потрапили зі симптомами гострого ентероколіту до Новояворівської лікарні після весілля в ресторані «Фазенда» в селі Наконечне-ІІ, а четверо – в Стебницьку міську лікарні й Дрогобицьку міську дитячу лікарню після харчування в санаторії «Лісова пісня» в Трускавці.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 993

10:15 6 вересня 2019 р.

На Львівщині ще не одужали 12 отруєних на весіллі

У п’ятницю, 6 вересня, в Новояворівській центральній районній лікарні залишаються шпиталізованими 12 людей (у тому числі – одна дитина), які святкували весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі Львівської області.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 858

09:12 5 вересня 2019 р.

11 людей шпиталізували на Львівщині через отруєння

3 та 4 вересня до Новояворівської лікарні шпиталізували з підозрою на харчове отруєння 11 людей (у тому числі – дитину), які святкували 31 серпня весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 813