У Львові відкрили ще одну амбулаторію сімейної медицини

16:20 2 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Шевченка, 358б можуть отримувати первинну медичну допомогу більше 12,5 тисячі мешканців мікрорайону.

Як повідомили сьогодні, 2 листопада, в прес-службі Львівської міськради, в середу на вулиці Шевченка, 358б шляхом реконструкції і капітального ремонту поліклінічного відділення, яке раніше тут функціонувало, відкрили нову, вже 16-ту амбулаторію сімейної медицини у Львові, яка обслуговує мешканців Шевченківського району. Сьогодні амбулаторію оглянув міський голова Львова Андрій Садовий, який запевнив: «Більше 12,5 тисячі мешканців цього мікрорайону можуть в нормальних умовах отримувати всю необхідну первинну медичну допомогу».

Амбулаторію відкрили 12 жовтня в складі 3-ї міської клінічної лікарні, і вона є уже четвертою у її складі лікарні. До структури амбулаторії входять вісім територіальних дільниць.

Усі кабінети розміщені на першому поверсі житлового будинку – реєстратура, хол, кабінет завідувача амбулаторії, чотири кабінети сімейних лікарів, кабінети щеплень, маніпуляційний, функціональної діагностики, фізіотерапевтичний, денний стаціонар, а також стоматологічний кабінет. Працює заклад щоденно (окрім неділі) з 8.00 до 19.00.

На проведення  ремонтних робіт у приміщенні амбулаторії  використано 1 447 642 гривень. А медичне обладнання, інвентар та меблі закуплено за кошти міського бюджету на суму 100 000 гривень. Також для придбання обладнання залучено і  позабюджетні кошти на суму 19 235 гривень.

dailylviv.com

До теми

18:21 28 липня 2021 р.

Уряд дозволив працювати лише тим навчальним закладам, у яких є 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу