У Львові відбувся семінар Міжнародного комітету Червоного Хреста

16:32 15 червня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Кожен учасник семінару отримав сертифікат.

«У Львові відбувся семінар Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні з імплементації норм Міжнародного Гуманітарного Права, в якому взяли участь офіцери командного, юридичного та виховного напрямку роботи повітряного командування «Захід», – повідомили сьогодні, 15 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

Під час зустрічі, учасники на практичних прикладах оцінили важливість надання командирам всіх рівнів обґрунтованих, а головне —– своєчасних консультацій з питань виконання норм Міжнародного гуманітарного права під час проведення бойових операцій. Делегат МКХЧ по роботі зі Збройними Силами та органами безпеки Майкл Пімбл підкреслив, що керівництво Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України завжди підтримує заходи, що Червоний Хрест проводить та планує проводити в Україні.

Майкл Пімбл підсумовував результати співпраці так:» Завдяки порозумінню, на сьогодні вже зроблено багато. Проводяться заняття з Міжнародного Гуманітарного Права з різними категоріями військовослужбовців. Наприклад, наймасштабніші з рядовим складом – в навчальних центрах в Яворові, Житомирі, Десні, в планах – Миколаїв. Можу впевнено сказати, що це одна з найкращих співпраць зі Збройними Силами, що мені доводилося зустрічати».

Радник МКХЧ по роботі зі Збройними Силами України та органами безпеки України, полковник запасу Ігор Лимаренко, зазначив, що в зоні проведення антитерористичної операції представники Червоного Хреста працюють у тісній взаємодії з офіцерами цивільно-військового співробітництва. Співпраця ґрунтується на основі офіційних мандатів та домовленостей, але важливим є фактор взаємоповаги і довіри. Кожен учасник отримав сертифікат від організаторів та набір текстових та відеоматеріалів, що будуть використані для навчання основам Міжнародного Гуманітарного Права підлеглого особового складу».

dailylviv.com

До теми

09:22 11 квітня 2021 р.

На Львівщині за добу виявлено 720 хворих з COVID-19: сьомий результат в Україні

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (1 374), Дніпропетровській (1 333), Донецькій (839), Хмельницькій (811) та Львівській (720) областях. Більше від Львівщини виявлено інфікованих корронавірусом також сумарно у Києві (697) і Київській області (659).

Рубрика: Медицина

09:16 11 квітня 2021 р.

У Львові 383 нових інфікованих коронавірусом

У закладах Львова на стаціонарному лікуванні з пневмоніями перебуває 1143 особи, з них 1096 ковідних пацієнтів, в реанімаційному відділенні – 66 осіб, на ШВЛ – 30 осіб.

Рубрика: Медицина

17:27 10 квітня 2021 р.

Другого пацієнта доправили до лікарні швидкої допомоги гелікоптером (відео)

Сьогодні, 10 квітня, чоловік з Бродівщини, який отримав важку політравму, став другою людиною, яку до лікарні швидкої медичної допомоги Львова доправили медичним гелікоптером.

Рубрика: Медицина

12:34 10 квітня 2021 р.

Критична нестача ліжок з киснем: уряд терміново схвалив застосування технічного кисню

В українських лікарнях - критична нестача ліжок з підведеним киснем для пацієнтів із COVID-19. Уряд у терміновому порядку схвалив застосування в лікарнях технічного кисню. Однак чи це допоможе?

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу