У Львові відбулася міжнародна конференція нейрохірургів

17:28 17 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Військові медики обговорили з колегами актуальні питання лікування та допомоги пацієнтам з бойовою черепно-мозковою травмою.

У Львові провідні спеціалісти Військово-медичного клінічного центру Західного регіону взяли участь у Міжнародній конференції нейрохірургів «Актуальні питання лікування гліом головного мозку». Як розповів співорганізатор заходу – заслужений лікар України, голова Асоціації нейрохірургів Львівської області, полковник медичної служби Іван Богдан, –цього року практикуючим лікарям та науковцям до обговорення запропоновано дві глобальні проблеми діагностики та лікування захворювань і пошкоджень нервової системи.

«Зважаючи на складну ситуацію на сході нашої країни організаційним комітетом було вирішено надати особливої ваги питанням лікування та допомоги пацієнтам з бойовою черепно-мозковою травмою, а також проблематиці надання медичної допомоги при пухлинах головного мозку. Загалом, нейрохірургія, як самостійна спеціальність і окрема галузь медичної науки, вимагає від нас постійного навчання, самовдосконалення, підвищення якості оперативних втручань задля отримання добрих результатів», – зазначив Іван Богдан, повідомлення якого передали сьогодні, 17 вересня, де також розповіли:

«З початку агресії РФ у Центрі проліковано понад трьох тисяч пацієнтів, які виконуючи завдання в рамках антитерористичної операції отримали поранення або бойові травми в боях з російсько-терористичними військами. З них було близько вісімсот осіб, які отримали травми нервової системи – і центральної, і периферичної.

За словами військового лікаря, за останні півтора роки, досвід вітчизняних медичних працівників значно зріс у порівнянні з минулими роками. Суттєво покращено алгоритм надання першої медичної некваліфікованої допомоги, першої медичної кваліфікованої (долікарської) допомоги та першої лікарської медичної допомоги у прифронтовій зоні. А ще відчутні кроки зроблено у такій царині, як – реабілітація військовослужбовців з подальшим їхнім поверненням до строю або до суспільного життя. Варто зазначити, що на триденну науково-практичну конференцію до Західного регіону з’їхалися не лише провідні українські спеціалісти галузі, а також колеги з Азербайджану, Білорусі, Чеської Республіки, Швейцарії.

Зокрема, своїм досвідом з присутніми поділяться один з провідних нейрохірургів Швейцарії професор Карл Шалєр та професор Мартін Смрчка з Університету Брно імені Томаша Масарика (Чеська Республіка), віце-президент всесвітньої федерації нейрохірургічних асоціацій, академік АМН України, доктор медичних наук, професор Євгеній Педанченко президент асоціації нейрохірургів України, ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» доктор медичних наук, професор Володимир Смолянка, професор кафедри невропатології та нейрохірургії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького Володимир Шевага».

Про це повідомили в четвер в прес-службі міністерства оборони України./

dailylviv.com

До теми

08:53 24 жовтня 2021 р.

Повністю зупинити коронавірус можуть ліки, які медицина вже використовує

Група вчених з Єврейського університету в Єрусалимі заявляє, що вони визначили з бібліотеки вже наявних лікарських сполук кілька ліків, які потенційно можуть допомогти в боротьбі з COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу