У Львові від Covid-19 помер чоловік. У доньки - позитивний тест

11:07 3 травня 2020 р.

  • 1

На Львівщині зафіксована 15-та смерть людини, інфікованої коронавірусом. Загалом станом на 09.00 год 3 травня у Львові та на Львівщині підтверджено 473 випадки інфікування коронавірусом.

Про це повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на Галину Слічну,  заступницю міського голови Львова та керівницю міського штабу з протидії коронавірусу.

Відомо, що пацієнту було 60 років, львів`янин. Помер 28 квітня в обласній лікарні у кардіохірургії. Результат посмертного обстеження на коронавірус прийшов вчора. Пацієнт був переведений з лікарні швидкої допомоги до Львівської обласної клінічної лікарні з підозрою на розшаровуючу аневризму аорти. Супутні захворювання — ішемічна хвороба серця.

Також відомо, що у доньки пацієнта позитивний результат на коронавірус.

Нагадаємо, загалом коронавірусну інфекцію виявлено — у 473 осіб, 15 людей померло. 95 пацієнтів одужало.


dailylviv.com

Коментарі(1)

666

12:50 03 травня 2020 р.

Відповісти

...про такі випадки , коли померлий має конкретну патологію , а причина смерті ( заявлена в заголовку) --COVID 19 , вже анекдот складено -- " ...Лікарю , яку причину смерті записувати ? -- Пиши -- коронавірус..-- Так в нього ж два вогнепальних і сім ножових ! -- Ладно .. Пиши -- коронавірус на фоні супутніх захворювань.." ... отак коронавірус ("гусина х.йня" ) "вбиває" людей по цілому світу ... Слава Україні ! ...

До теми

12:11 6 червня 2020 р.

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Під час відеоконференції директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус сказав, що, відповідно до останніх наукових досліджень, маски слід носити у місцях, де є ризик зараження коронавірусом. «Крізь призму останніх доказів ми рекомендуємо урядам, аби заохочувати носити маски у місцях, де ризик зараження – вищий, а дотримання дистанції – складніше.

Рубрика: Медицина