У Львові урочисто відзначають День матері

15:05 13 травня 2018 р.

  • 0
  • 1527


Фото: loda.gov.ua

У Шевченківському гаю організували святковий концерт, присвячений Дню матері.

Про це повідомили сьогодні, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зі святом усіх присутніх привітав начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Василь Гладкий.  У святковій програмі взяли участь духовий оркестр Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, оркестр народних інструментів із солістами Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, танцювальний колектив «Карпати», вокальний ансамбль «Надбужанка», переможці відбіркового туру фестивалю «Червона рута» та інші».

«Також біля Співочого поля організували виставку української книжки та української вишивки, розважальні програми для дітей. У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 13 травня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:55 6 грудня 2018 р.

На об’єднавчому соборі православних українців ухвалюватимуть статут єдиної церкви

Заступник голови адміністрації президента Ростислав Павленко не виключив, що Об'єднавчий собор може тривати від кількох годин до кількох діб, але є сподівання на «оптимістичний сценарій».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 378