У Львові створять три територіальних медичних об'єднання

13:58 11 травня 2021 р.

Територіальними медичними об'єднаннями керуватимуть генеральні директори. А кожен окремий медичний центр матиме медичного директора. Всіх керівників ТМО обиратимуть на конкурсній основі.

Реорганізація системи охорони здоров'я у Львові має відбутися до 1 січня 2022 року.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.  

«Ми щойно завершили велику нараду з усіма головними лікарями наших медичних установ. І хочемо дати публічну інформацію щодо кроків, які ми хочемо зробити, щоб кожен львів’янин почував себе захищеним і отримував якомога кращу медичну допомогу.

Ми робимо реорганізацію нашої системи охорони здоров’я, і у нас буде створено три медичних об’єднання.

Перше об’єднання – це . Це є 8-ма лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги і дитяча лікарня на вул. Пилипа Орлика, які фактично будуть працювати в «одній родині».

Друге об’єднання – це вторинний рівень, відновлене лікування. Це 1-ша, 4-та, 5-та лікарні. Тут лікуватимуть людей, які будуть потребувати постійної допомоги. Ця ланка має отримати від міста найбільшу допомогу.

Третє об’єднання – це акушерство і гінекологія. Це наш пологовий на вул. Мечникова і лікарня на вул. Рапопорта.

Щодо поліклінік і сімейної медицини, то вони працюватимуть так, як працювали у вже більш тіснішому контакті з управлінням охорони здоров’я. Бо там теж багато потрібно зробити. Наше завдання – максимально робити мережу амбулаторій сімейної медицини, щоб це було біля дому, корисно і приємно і для дорослих, і для дітей», - розповів мер Львова Андрій Садовий.

Міський голова наголосив, що це значно підвищить рівень надання допомоги і покращить умови роботи медичних працівників.

«Ковід поставив нам дуже багато запитань. Я маю велику подяку до всіх медиків, до наших головних лікарів, бо вони були і є на передовій. Тому якщо ви сьогодні заїдете у 8-му, дитячу чи у лікарню швидкої, то побачите надзвичайно великі зміни. І сьогодні людина вже має вибір куди піти, щоби отримати ту чи іншу медичну допомогу. Тому ми хочемо мати більшу можливість допомагати людям. Також ми готові до того, що багато мешканців з інших міст України будуть приїжджати до Львова і отримувати в нас хорошу медичну допомогу.

Мені важливо, щоби всі медичні працівники мали роботу і мали вищу заробітну платню. Найперше, йдеться про медичних сестер, щоб їм підняли заробітну плату, щоб лікарі мали хорошу роботу, щоб ми не мали тих проблем, які мали інші країни, коли робили реформу медицини. Ми це все уважно вивчаємо.

Наше завдання – щоб наші всі комунальні установи розвивалися і працювали. Ми жодного метра квадратного наших медичних приміщень не продали, а навпаки – тільки докупляємо нові приміщення для львівської медицини, і будемо це робити в подальшому.

Для пацієнтів це буде кращий сервіс, оперативніша допомога, більша сфера послуг. Сьогодні ми всі повинні думати, як надати швидшу, якіснішу і оперативнішу медичну допомогу. Ми повинні виконати дуже велике домашнє завдання – управління охорони здоров’я, міський голова, депутатський корпус, наші лікарі. Я би хотів, щоб мешканці через місяць-два-три сказали, що от я прийшов у поліклініку – і там краще, чи я потрапив у лікарню – і я подивований, як зі мною добре повелися, як мені добре помогли. Я би хотів, щоб медицина у Львові була найвищого рівня, і завдання, яке є перед нами, – щоб наші медичні об’єднання входили в ТОП-200 кращих у світі», - прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Територіальними медичними об'єднаннями керуватимуть генеральні директори. А кожен окремий медичний центр матиме медичного директора. Всіх керівників ТМО обиратимуть на конкурсній основі.

Можливе погіршення епідситуації: головний медик Львівщини назвав три фактори

На Львівщині різко впала захворюваність на коронавірус

Україна у п'ятірці смерті від COVID-19 в Європі

dailylviv.com

До теми

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

16:37 15 червня 2021 р.

У дитячій лікарні Львова запрацював сучасний рентгенівський апарат

Високотехнологічний рентгенапарат запрацював у міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Орлика. Зі слів головного лікаря лікарні Дмитра Квіта, рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 з функцією томосинтезу і платформою цифрової обробки зображень є надсучасним у світі медицині. Такий апарат є третім в Україні після Києва та Харкова і є надзвичайно важливим для надання якісної невідкладної допомоги.

Рубрика: Медицина

15:43 15 червня 2021 р.

На Львівщину прибуло понад 10 тисяч доз Pfizer-BioNTech. Вакцинація в цифрах

Область отримала чергову партію вакцин «Pfizer», у кількості 10 530 доз. Вакцина «Pfizer-BioNTech» - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу