У Львовi щодня роблять близько сотнi абортiв, – викладач

12:38 9 жовтня 2015 р.

Голова Львiвської обласної громадської органiзацiї «Рух за життя», викладач Українського католицького університету Петро Гусак

Голова Львiвської обласної громадської органiзацiї «Рух за життя», викладач Українського католицького університету Петро Гусак
Фото: 4vlada.com

У нашому місті кожного першого четверга вiдбуваються молитви пiд абортарiями.

«У Львові кожного першого четверга мiсяця пiд абортарiями вiдбуваються молитви. Наприклад, у четвер, 1 жовтня, львiв'яни молилися бiля гiнекологiчного вiддiлення №2 комунальної 3-ї мiської лiкарнi на вулицi Русових, 4», – повідомляють «Львівські новини онлайн». Голова Львiвської обласної громадської органiзацiї «Рух за життя», викладач Українського католицького університету Петро Гусак, розповів: «Люди жахаються тим, що сьогоднi вiдбувається на сходi України. Кажуть, що в окупантiв нема нiчого святого. А тим часом самi на мирнiй територiї вбивають нове життя, роблячи аборти. За нашими пiдрахунками, щодня у Львовi проводять близько сотнi абортiв. Скiльки ненароджених життiв! Тож сподiваємося, що нашi молитви допоможуть жiнкам задуматися над тим, який грiх вони можуть вчинити».

Наразi у спiльнiй молитвi бере участь спiльнота УГКЦ. Але органiзатори просять долучатися всiх небайдужих, незалежно вiд конфесiї та вiросповiдання. Вiряни разом промовляють спецiальну молитву за життя зачатих дiтей, а також моляться на вервицi.  Наступна молитва вiдбудеться у листопадi. Щоб дiзнатися мiсце проведення та час, можна телефонувати на номер (032) 240-94-98.

Про це розповіли сьогодні, 9 жовтня, на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

До теми

12:15 26 лютого 2021 р.

Шахрайство на Львівщині в рамках програми «Нова українська школа»: на 1 млн грн

Задокументовано факт шахрайства при закупівлі шкільних парт в рамках програми «Нова українська школа» на суму майже 1 млн грн, до якого причетні чинний заступник голови Червоноградської міської ради, який на той час працював на посаді директора комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» і підприємець зі Львова (ч.2 ст.367 та ч.4 ст.190 КК України).

Рубрика: Медицина

11:46 26 лютого 2021 р.

На Львівщині розділять службу екстреної медичної допомоги на сім підрозділів

У Центрі екстреної медичної допомоги планують створення семи нових станцій екстреної медичної допомоги: у Львові, Буську, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Новояворівську, Червонограді.

Рубрика: Медицина

10:59 26 лютого 2021 р.

Україна не потрапляє ані в темно-червону, ані в сіру зону карантинних обмежень за критеріями ЄС, - Ляшко

В Україні добрі показники кількості і результатів тестування населення на COVID-19. Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу