У Львові ще три міські лікарні прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19 | Новини Львова

У Львові ще три міські лікарні прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19

13:00 23 червня 2020 р.

  • 0

На засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС затверджено новий перелік госпітальних баз, які будуть приймати хворих з підозрою на коронавірус.

Ще три міські лікарні увійшли до списку госпітальних баз, які прийматимуть пацієнтів із підозрою на COVID-19 — це лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні. Про це повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.

«Станом на сьогодні за попередню добу було проведено 1146 ПЛР-аналізів, з яких ми маємо 240 позитивних, а це є 21% від загальної кількості проведених аналізів. Але у тих 1146 ПЛР-аналізах є 549 нових, тобто, за попередні дві доби. З них є 155 позитивних результатів. З них є 74 мешканці Львова.

В цілому 4220 осіб інфіковані, 696 осіб одужало, з них 22 — за останню добу. Маємо 117 летальних випадків, з яких 3 випадки — у статистиці за останню добу, серед них є двоє мешканців Львова.

Якщо говорити про наші госпітальні бази — це 8 і 1 лікарня, то у 8-ій лікарні ми маємо 85 пацієнтів, 6 пацієнтів перебувають в реанімації, за добу поступило 13 пацієнтів. У 1-ій лікарні є 70 пацієнтів, троє осіб перебуває в реанімації і за добу поступило 13 пацієнтів.

Вчора відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, де затверджено новий перелік госпітальних баз, які будуть приймати хворих з підозрою на коронавірус. Серед лікарень міста Львова до цього переліку ввійшли лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та міська клінічна лікарня та 5-та міська клінічна лікарня", — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань, керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

На Львівщині - 240 нових інфікованих коронавірусом, повідомляв "Щоденний Львів".

Коментарі(0)

До теми

20:21 7 липня 2020 р.

Повернення в Україну: обов'язкова 14-денна самоізоляція або негативний ПЛР-тест

Міністерство охорони здоров'я роз'яснило правила повернення в Україну з країн, які внесені до "червоного списку" МОЗ, тобто країн з великим ризиком зараження коронавірусом.

Рубрика: Медицина

00:04 7 липня 2020 р.

На Львівщині бюджети скинулися для хворих на коронавірус

Майже 20 млн грн залучено до обласного бюджету з місцевих бюджетів області для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Росія окуповує Європу борщівником Сосновського

У Львові фестиваль LvivMozArt перенесли на вересень 2021 року

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

На дорозі зі Стрия до Знам'янки водія Вольво оштрафували на 832 євро

Львівський міжнародний BookForum піде в он-лайн

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу