У Львові розпочинають реабілітацію поранених воїнів за методикою професора Сергія Бубновського

15:36 10 жовтня 2014 р.


Фото: hnb.com.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, унікальністю методики є не лише направленість на хвору частину тіла пацієнта, а й оздоровлення організму в цілому та покращення якості життя».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 10 жовтня, «Щоденному Львову», що міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинає співпрацю з Центром реабілітації Бубновського. У повідомленні також конкретизують:

«Метою співпраці є надання фахової медичної допомоги у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату постраждалих учасників антитерористичної операції на Сході України.  Виконувач обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай зазначила з цього приводу:

«На даний час соціальні працівники працюють із сотнею постраждалих львів’ян учасників АТО. Після надання медичної допомоги чимало наших захисників, для повернення до повноцінного життя, потребують кваліфікованої реабілітації. Ми безмежно вдячні нашим благодійникам, які готові відкривати серця та підтримувати у нелегкий час сім'ї постраждалих та служби міста, які працюють із цими сім’ями, адже здоров’я громадянина є основою щасливого життя».

Процес реабілітації відбуватиметься у декілька етапів. Після детального огляду лікарем проводиться діагностичне тестування з аналізом початкових можливостей пацієнта і оцінкою його рухових характеристик.

Опісля пацієнти виконують тестові вправи, які слугують початковою інформацією для боротьби з больовим синдромом та скороченням термінів реабілітації. Завершується первинна діагностика розробленням індивідуальної програми реабілітації на спеціальних тренажерах.

Директор клініки «Центр реабілітації Бубновського» Наталія Касаткіна розповіла: «Упродовє проходження реабілітації пацієнта спостерігається динаміка його одужання, реабілітологи в команді з лікарями  індивідуально працюють з хворим, програма постійно корегується таким чином, щоб максимально швидко та ефективно вирішити проблему та побороти недугу. Унікальністю методики є не лише направленість на хвору частину тіла пацієнта, а й оздоровлення організму в цілому та покращення якості життя», Вже у жовтні перші п’ять постраждалих учасників АТО розпочнуть безкоштовну реабілітацію у Центрі Бубновського».

dailylviv.com

До теми

12:00 15 квітня 2021 р.

Сьогодні Львівська область розпочинає щеплення вакциною CoronaVac

Від сьогодні Львівська область розпочинає проводити щеплення вакциною "CoronaVac" фармацевтичного виробника "Sinovac BioNTech". Кількість доз складає 11 240. Щепленню підлягають працівники освіти, які залучені до проведення ЗНО, а також маломобільні групи населення та їхні опікуни.

Рубрика: Медицина

09:49 15 квітня 2021 р.

Хворі надходять у дуже важких станах і одразу - в реанімацію: про послаблення карантину радитимуться з медиками

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що, незважаючи на зменшення динаміки захворюваності на коронавірус, в лікарні все ще надходить чимало хворих у важкому стані. Відтак, можливі варіанти послаблення карантину будуть розглядатися завтра, 16 квітня, після консультацій з лікарями.

Рубрика: Медицина

08:23 15 квітня 2021 р.

У Львівській області за добу 748 нових випадків коронавірусної хвороби

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 625), Харківській (1 168), Хмельницькій (1 088), Запорізькій (1 015) та Дніпропетровській (1 005) областях.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу