У Львові розпочинають реабілітацію поранених воїнів за методикою професора Сергія Бубновського

15:36 10 жовтня 2014 р.

  • 0
  • 2874


Фото: hnb.com.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, унікальністю методики є не лише направленість на хвору частину тіла пацієнта, а й оздоровлення організму в цілому та покращення якості життя».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 10 жовтня, «Щоденному Львову», що міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинає співпрацю з Центром реабілітації Бубновського. У повідомленні також конкретизують:

«Метою співпраці є надання фахової медичної допомоги у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату постраждалих учасників антитерористичної операції на Сході України.  Виконувач обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай зазначила з цього приводу:

«На даний час соціальні працівники працюють із сотнею постраждалих львів’ян учасників АТО. Після надання медичної допомоги чимало наших захисників, для повернення до повноцінного життя, потребують кваліфікованої реабілітації. Ми безмежно вдячні нашим благодійникам, які готові відкривати серця та підтримувати у нелегкий час сім'ї постраждалих та служби міста, які працюють із цими сім’ями, адже здоров’я громадянина є основою щасливого життя».

Процес реабілітації відбуватиметься у декілька етапів. Після детального огляду лікарем проводиться діагностичне тестування з аналізом початкових можливостей пацієнта і оцінкою його рухових характеристик.

Опісля пацієнти виконують тестові вправи, які слугують початковою інформацією для боротьби з больовим синдромом та скороченням термінів реабілітації. Завершується первинна діагностика розробленням індивідуальної програми реабілітації на спеціальних тренажерах.

Директор клініки «Центр реабілітації Бубновського» Наталія Касаткіна розповіла: «Упродовє проходження реабілітації пацієнта спостерігається динаміка його одужання, реабілітологи в команді з лікарями  індивідуально працюють з хворим, програма постійно корегується таким чином, щоб максимально швидко та ефективно вирішити проблему та побороти недугу. Унікальністю методики є не лише направленість на хвору частину тіла пацієнта, а й оздоровлення організму в цілому та покращення якості життя», Вже у жовтні перші п’ять постраждалих учасників АТО розпочнуть безкоштовну реабілітацію у Центрі Бубновського».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:00 10 вересня 2019 р.

На Львівщині шпиталізували 16 отруєних їжею людей

12 людей потрапили зі симптомами гострого ентероколіту до Новояворівської лікарні після весілля в ресторані «Фазенда» в селі Наконечне-ІІ, а четверо – в Стебницьку міську лікарні й Дрогобицьку міську дитячу лікарню після харчування в санаторії «Лісова пісня» в Трускавці.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 993

10:15 6 вересня 2019 р.

На Львівщині ще не одужали 12 отруєних на весіллі

У п’ятницю, 6 вересня, в Новояворівській центральній районній лікарні залишаються шпиталізованими 12 людей (у тому числі – одна дитина), які святкували весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі Львівської області.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 861

09:12 5 вересня 2019 р.

11 людей шпиталізували на Львівщині через отруєння

3 та 4 вересня до Новояворівської лікарні шпиталізували з підозрою на харчове отруєння 11 людей (у тому числі – дитину), які святкували 31 серпня весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 813