У Львові розпочали відновлювати третій корпус ЛОКПЦ

11:15 2 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 666


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «В обласному перинатальному центрі розпочали роботи другої черги».

Про це повідомили у вівторок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «2 жовтня голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув хід робіт Львівського обласного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона (другого пускового комплексу). Після реконструкції запрацює третій корпус ЛОКПЦ, де обладнають два гінекологічні відділення, консультативно-поліклінічне відділення, відділення патології вагітності та фізіотерапевтичний кабінет».

«Олег Синютка оглянув хід робіт, які вже розпочав виконувати підрядник. Це підготовчі роботи, зокрема прибирання території, підведення внутрішніх мереж, тощо. Також на території корпусу обладнають стоянку для автомобілів», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:20 14 лютого 2019 р.

Уряд частково розблокував роботу міністерства охорони здоров’я

Кабінет міністрів України, щоб забезпечити безперервність роботи міністерства охорони здоров’я, дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень міністра як члена Кабміну.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 318

14:55 13 лютого 2019 р.

Голова Львівської ОДА агітував фармацевтів долучатися до програми «Доступні ліки»

У середу, 13 лютого, і приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 525