У Львові розпочали підготовку до атаки нового штаму коронавірусу у вересні

13:30 1 липня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні в мерії Львова відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу.

Зважаючи на ймовірність поширення нового штаму хвороби, фахівці обговорили низку питань. Зокрема, готовність медичних закладів до госпіталізації хворих, дотримання карантинних обмежень та прискорення темпів вакцинації. Ці питання завтра розгляне міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Щойно завершилось засідання міського штабу з протидії ковіду. Ми розглянули три питання, які буде винесено завтра на засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Перше – це готовність медичних закладів, готовність ліжкомісць, підведення кисню, резерв необхідних медичних препаратів, які мають бути готові.

Друге питання – це дотримання карантинних вимог, тому що ми розуміємо, зважаючи на ту динаміку і ту інформацію, яку ми бачимо у Європі, що можливі моменти фіксації цього штаму в Україні. Ми звертаємо увагу на дотримання карантинних норм, і для цього будемо мати звернення, і готуємо відповідні накази щодо жорсткості виконання карантинних умов – маскового режиму, соціальної дистанції тощо.

І третє питання – збільшення темпів вакцинації, що необхідно з точки зору літнього періоду, щоб на вересень мати максимальну кількість вакцинованих людей, і це як один з елементів протидії можливому новому штаму», - прокоментував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

У суботу-неділю на Львівщині працюватимуть 14 центрів вакцинації. Де саме

Україна завершує підготовку до впровадження ковід-сертифікатів: з 1 липня почнеться тестування

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів