У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

17:56 29 жовтня 2020 р.

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Це буде тимчасове рішення, тож про жодну реорганізацію закладів чи звільнення працівників не йдеться.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Ми розглядаємо різні варіанти того, що нас може очікувати. Щоденно збільшується кількість хворих на COVID. Раніше увесь світ говорив про те, що для порятунку потрібні ШВЛ, але зараз ми бачимо, що потрібен кисень. Дуже багато важких хворих потребують кисню. Спочатку ми визначали дві лікарні для прийому хворих на коронавірус — 1-шу і 8-му лікарні, і коли ці лікарні заповнювались, ми визначили ще й лікарню швидкої допомоги. Кількість хворих збільшується, тому ми розгортаємо додаткові місця у 1-шій і 8-мій лікарнях, з понеділка хворих буде приймати і 5-та лікарня, готуємо ще корпус 4-тої лікарні, завозимо туди кисневі концентратори.

Але, одночасно ми маємо розуміти, що в нас кількість хворих буде збільшуватися — через грип, тобто буде накладатися і грип, і COVID. Тому ми маємо мати чіткий план, куди ми будемо госпіталізувати людей у разі критичного моменту, маємо мати резерв, маємо розуміти, які поліклінічні відділення можна задіювати під стаціонар. Логістично це все треба опрацювати, щоб у разі критичного моменту ми розуміли і знали, що і як треба зробити, як і де швидко розгорнути місця, щоб рятувати людей. І це мають бути заклади, наближені до основних лікарень", — пояснила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова й керівниця міського штабу протидії COVID.

Про жодну реорганізацію закладів чи звільнення медичних працівників не йдеться. Відтак, усіх просять не піддаватись на політичні провокації.

Відставка керівника МОЗ та посилення карантину в Україні в ІV кварталі-2020, - опитування.

Європою швидко поширюється новий вид коронавірусу, - вчені.

dailylviv.com

До теми

19:49 2 грудня 2020 р.

Кожен день життя разом з хворим на SARS-CoV-2 збільшує ризик зараження

Ризик зараження коронавірусом для членів однієї сім'ї набагато вищий, коли вони перебувають удома під час локдауну, ніж навіть якби вони здійснювали поїздки на громадському транспорті.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу