У Львові призупинили планову шпиталізацію пацієнтів через повідомлення про замінування

12:05 15 травня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/iryna.mykychak

У середу, 15 травня, правоохоронці отримали повідомлення про замінування про замінування 21 об’єкту – будинків, медичних закладів та міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це поінформували на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Внаслідок перевірки повідомлень про замінування у медичних закладах були змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, а також скасувати низку планових операцій. Про це повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак».

Ірина Микичак, зокрема, зазначила: «Є щось святе у тих нелюдів, які погрожують замінуванням десяткам лікарень ? Схаменіться. Ніхто не може наражати на небезпеку життя сотень людей, особливо хворих, безпомічних. Ми змушені призупинити планову шпиталізацію пацієнтів, планові операції в кількох лікарнях міста. Працюють усі служби оперативного реагування. Медична допомога надається усім, хто потребує».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:21 29 травня 2020 р.

США припиняють фінансувати ВООЗ

Президент США Дональд Трамп 29 травня заявив про розрив відносин Сполучених Штатів зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Рубрика: Медицина

14:54 29 травня 2020 р.

23 тисячі кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

21(!) день - без сну і 40 тисяч грн - на вітер. Таким був апогей хвороби 55-річного Павла Брошка. Лікарі поставили йому діагноз - протрузія міжхребцевих дисків. Чоловіка до повноцінного життя повернула нетрадиційна медицина.

Рубрика: Медицина

14:22 29 травня 2020 р.

Львівська область на першому місці серед боржників зарплати медикам, - дослідження YouControl

За даними МОЗ на 29 травня, у Львівській області виявлено всього 1563 випадки захворювання на Covid-19, більше лише в трьох регіонах України з Києвом включно.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу