У Львові призупинили планову шпиталізацію пацієнтів через повідомлення про замінування

12:05 15 травня 2019 р.


Фото: facebook.com/iryna.mykychak

У середу, 15 травня, правоохоронці отримали повідомлення про замінування про замінування 21 об’єкту – будинків, медичних закладів та міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це поінформували на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Внаслідок перевірки повідомлень про замінування у медичних закладах були змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, а також скасувати низку планових операцій. Про це повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак».

Ірина Микичак, зокрема, зазначила: «Є щось святе у тих нелюдів, які погрожують замінуванням десяткам лікарень ? Схаменіться. Ніхто не може наражати на небезпеку життя сотень людей, особливо хворих, безпомічних. Ми змушені призупинити планову шпиталізацію пацієнтів, планові операції в кількох лікарнях міста. Працюють усі служби оперативного реагування. Медична допомога надається усім, хто потребує».

dailylviv.com

До теми

19:47 21 вересня 2021 р.

У Львові запровадили жовтий рівень епідбезпеки: обмеження для закладів освіти, культури та спорту

Сьогодні, 21 вересня, міська комісія з питань ТЕБ і НС, на виконання рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, вирішила запровадити на території Львівської МТГ «жовтий» рівень епіднебезпеки, ввести обмеження для закладів освіти, культури та спорту.

Рубрика: Медицина

17:29 21 вересня 2021 р.

У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.

Рубрика: Медицина

17:23 21 вересня 2021 р.

Поява папілом під час вагітності: чи варто бити на сполох

Під час вагітності в організмі відбувається багато змін, природно, що вагітність позначається на зовнішності. Жінки з великою увагою ставляться в цей період до свого здоров'я і до зовнішніх змін. Іноді вони спостерігають появу папілом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу