У Львові проведуть слухання щодо реорганізації психоневрологічного диспансеру

18:00 13 червня 2018 р.

Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер

Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер
Фото: lviv-company.in.ua

У середу, 13 червня, на засіданні комісії з питань охорони здоров’я та соцзахисту Львівської обласної ради вирішили провести громадські обговорення щодо реорганізації КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер».

Про це повідомили в середу, 13 червня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Відповідно до проекту рішення, Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер планують приєднати до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні».

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк поінформував: «Попередньо члени комісії разом із департаментом охорони здоров’я домовилися, щоб провести такі громадські обговорення 26 червня у малій сесійній залі обласної ради. На цей захід ми запросимо усі зацікавлені сторони – громадськість, медичну спільноту, представників депутатського корпусу, профільної комісії та департаменту. На моє переконання, такі питання як реорганізація комунальних закладів мають вирішуватися максимально відкрито та прозоро».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу