У Львові повідомили, хто видає свідоцтво про вакцинацію

20:09 8 червня 2021 р.

Станом на сьогодні особи, які отримали дві дози однієї з трьох вакцин, що використовуються в Україні, можуть звернутися до свого сімейного лікаря для отримання свідоцтва про вакцинацію. Воно видруковується з медичної інформаційної системи.

Про це сьогодні на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповіла виконуюча обов’язки генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко, пише Dailylviv.

«У свідоцтві вказується прізвище та ім’я як у закордонному паспорті, дата народження, відомості коли і якою вакциною людина провакцинована. Цей бланк завіряється печаткою лікаря і печаткою установи, яка його видає. На сьогоднішній день – це і є документ, який можна пред’являти при перетині кордону країн, які вимагають документ про вакцинацію», - зазначила Наталія Іванченко.

Вона також розповіла, що зараз вирішується питання, як виглядатиме бланк міжнародного сертифіката вакцинації для всіх країн ЄС, затвердженої уніфікованої форми сертифіката ще немає. Тому сімейні лікарі видають бланк відповідно до Міжнародних медико санітарних правил 2005 р.

«Щодо послаблення карантинних обмежень в Україні,  то в силі залишається вимога, що коли люди повертаються з-за кордону,  вони повинні або перебути на самоізоляції, або здати ПЛР-тест. Так, держава гарантує безкоштовне обстеження на наявність коронавірусу, але це стосується осіб, які мають найменші ознаки гострого респіраторного захворювання, або осіб з позитивним швидким тестом на коронавірус, або з ознаками запалення легень, або, якщо хворий хтось із членів сім’ї. Тому, якщо ви вирішуєте здати ПЛР-тест, щоб не бути на самоізоляції після повернення з-за кордону, витрати за нього держава не відшкодовує», - наголосила Наталія Іванченко.

 

dailylviv.com

До теми

10:58 20 червня 2021 р.

У чотирьох з семи районів Львівщини коронавірус учора не виявили

За попередню добу у Львівській області провели 815 досліджень на коронавірус, з них – 17 позитивних, в тому числі 11 - у Львові. З діагнозом COVID-19 в області госпіталізували 16 людей

Рубрика: Медицина

17:00 19 червня 2021 р.

В Україні зробили понад 2 млн щеплень проти COVID-19 і на складах ще є близько 2,5 млн доз вакцин

Станом на 19 червня 2021 року в Україні зробили 2 056 499 щеплень проти COVID-19. Лідерами за кількістю вакцинацій є місто Київ, Дніпропетровська та Київська області.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу