У Львові помер ще один чоловік, інфікований коронавірусом

13:38 12 травня 2020 р.

  • 1

На Львівщині зафіксували 23-тю смерть людини, інфікованої коронавірусом. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким померлого чоловіка.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу протидії коронавірусу, від ускладнень хвороби та важких супутніх захворювань помер 80-річний чоловік, мешканець Львова.

До слова, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 825 випадків інфікування коронавірусом.


dailylviv.com

Коментарі(1)

666

14:22 12 травня 2020 р.

Відповісти

... "вони" висловили співчуття -- прописали своїми постановами таку "процедуру" поховання отих "померлих від коронавірусу" , що не кожна родина може сплатити за неї ("процедуру") ... Слава Україні ! ...

До теми

15:04 28 травня 2020 р.

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

Керівництво Міністерства охорони здоров’я вивчає можливість відновлення санітарно-епідеміологічної служби. Серед варіантів, які розглядаються – створення служби у складі МОЗ, а не як окремого центрального органу виконавчої влади. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Рубрика: Медицина

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина