У Львові підготували в підвалах 42 пункти допомоги пораненим у результаті бомбардувань та інших НС

18:56 11 березня 2015 р.


Фото: 032.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб запевнив: «Заклади охорони здоров'я до роботи в умовах надзвичайних ситуацій готові».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 березня, «Щоденному Львову»:

«За минулий 2014 рік управління охорони здоров'я приділило значну увагу підготовці закладів охорони здоров'я м. Львова до роботи в умовах надзвичайних ситуацій. У всіх ЗОЗ проведено тренувальні заняття щодо дій медичного персоналу в умовах масового поступлення постраждалих, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема, при замінуванні, пожежі, бомбардуванні, захопленні закладу тощо. Начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб розповів також:

«Ми підготували 42 укриття, а саме підвальні приміщення ЗОЗ (закладів охорони здоров'я. – «ЩЛ»), які привели до належного санітарного стану та в яких розмістили необхідний інвентар для сидячих та лежачих пацієнтів, встановили вказівники, резервуари води, засоби пожежогасіння, ліхтарики, засоби індивідуальної гігієни тощо. У приміщенні підвалу для працівників кожного структурного підрозділу ЗОЗ визначено їх місце перебування під час виникнення НС (надзвичайних ситуацій. – «ЩЛ»).

Для розміщення нетранспортабельних хворих виділено одне сховище в лікарні швидкої медичної допомоги. У цьому приміщенні проведено світло, функціонують санвузли, розгорнуто ліжка. На 2015 рік передбачено кошти на встановлення каналізації в сховищі. Найближчим часом плануємо відновлення кабінету для проведення евакуйованим хворим перев'язок та малих операцій».

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу