У Львові підготували в підвалах 42 пункти допомоги пораненим у результаті бомбардувань та інших НС

18:56 11 березня 2015 р.


Фото: 032.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб запевнив: «Заклади охорони здоров'я до роботи в умовах надзвичайних ситуацій готові».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 березня, «Щоденному Львову»:

«За минулий 2014 рік управління охорони здоров'я приділило значну увагу підготовці закладів охорони здоров'я м. Львова до роботи в умовах надзвичайних ситуацій. У всіх ЗОЗ проведено тренувальні заняття щодо дій медичного персоналу в умовах масового поступлення постраждалих, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема, при замінуванні, пожежі, бомбардуванні, захопленні закладу тощо. Начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб розповів також:

«Ми підготували 42 укриття, а саме підвальні приміщення ЗОЗ (закладів охорони здоров'я. – «ЩЛ»), які привели до належного санітарного стану та в яких розмістили необхідний інвентар для сидячих та лежачих пацієнтів, встановили вказівники, резервуари води, засоби пожежогасіння, ліхтарики, засоби індивідуальної гігієни тощо. У приміщенні підвалу для працівників кожного структурного підрозділу ЗОЗ визначено їх місце перебування під час виникнення НС (надзвичайних ситуацій. – «ЩЛ»).

Для розміщення нетранспортабельних хворих виділено одне сховище в лікарні швидкої медичної допомоги. У цьому приміщенні проведено світло, функціонують санвузли, розгорнуто ліжка. На 2015 рік передбачено кошти на встановлення каналізації в сховищі. Найближчим часом плануємо відновлення кабінету для проведення евакуйованим хворим перев'язок та малих операцій».

dailylviv.com

До теми

18:36 2 березня 2021 р.

На Львівщині понад сто пацієнтів вдруге потрапили до лікарень з діагнозом COVID-19

У Львівській області фіксують збільшення кількості випадків інфікування Covid-19. Крім того, щодня зростає кількості осіб, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом.

Рубрика: Медицина

18:03 2 березня 2021 р.

Програма медгарантій на 2021 рік передбачає 35 пакетів медичних послуг разом з вакцинацією від COVID-19

Національна служба здоров’я України опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій у 2021 році.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу