У Львові пацієнтам з гарячкою пообіцяли сімейного лікаря додому

22:13 4 березня 2020 р.

У поліклініках міста хворих з симптомами ГРВІ прийматимуть в окремих кабінетах. Водночас, сімейні лікарі також виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла — більше 38 градусів.

На цьому наголосили під час засідання міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019, інформує пресслужба ЛМР.

«10 днів тому ми прийняли рішення використовувати певні механізми дій. Перше — обдзвін пацієнтів, які записалися на прийом, медичною сестрою сімейного лікаря для з’ясування причин, з чим людина йде на прийом. Якщо має ознаки гострого респіраторного захворювання — то одразу даються рекомендації, в який кабінет зайти, або ж взагалі не йти, якщо висока температура тіла.

Друге - якщо висока температура тіла - більше 38 градусів, до цих пацієнтів сімейні лікарі виїжджатимуть на виклики додому", - розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Нагадаємо, Львів вимагає тестсистеми для коронавірусу.

dailylviv.com

До теми

15:57 29 вересня 2020 р.

Львівщина просить у Києва гроші на COVID-19

Львівська обласна рада звернулася до Національної служби здоров’я України з проханням надати медичним закладам Львівщини додаткових 80 млн грн для лікування хворих на COVID-19.

Рубрика: Медицина

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу