У Львові оголосили карантин лише в одній школі

11:10 4 лютого 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: pogliad.ua

У зв’язку зі зростаннями динаміки захворювання учнів у п’ятницю було прийнято рішення призупинити з 4 лютого до 8 лютого освітній процес у початковій школі №53.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна розповіла: «Управління освіти щоденно моніторить ситуацію із відвідуваністю шкіл Львова, а також ДНЗ. Про запровадження карантинних заходів у всіх навчальних закладах міста поки що не йдеться, оскільки епідпоріг ми ще не перетнули. Однак дуже важливо є «перервати ланцюжок» захворюваності. Тому, відповідно до інформації навчальних закладів, навчальний процес буде призупинятись у тих школах, де 20 і більше відсотків дітей відсутні з причин захворювання на ГРВІ».

«У зв’язку зі зростаннями динаміки захворювання учнів у п’ятницю було прийнято рішення призупинити з 4 лютого до 8 лютого освітній процес у початковій школі №53, – зазначила також Галина Слічна. – Сьогодні, у понеділок, ми будемо аналізувати дані про відвідуваність навчальних закладів міста і, за потреби, будемо приймати відповідні рішення».

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу