У Львові о 13.30 відкриють фотовиставку «Рідкісне право жити»

10:38 19 листопада 2015 р.


Фото: debra-ukraine.org

На вулиці Кармелюка привертатимуть увагу до проблем і потреб хворих на рідкісні (орфанні) захворювання.

«Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли» (LCCF «Sister Dalila») та Громадська організація «Асоціація рідкісного захворювання України – Легенева Гіпертензія» («PHURDA») повідомляють, що 19 листопада о 13.30 на вулиці Кармелюка, 3 (Українське лікарське товариство) відбудеться Науково-практична конференція «Рідкісні захворювання у практиці лікарів» та фотовиставка «Рідкісне право жити», присвячені життю та проблемам хворих на рідкісні (орфанні) захворювання в Україні», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради , де також поінформували:

«Мета заходів – привернення уваги до проблем, потреб хворих на рідкісні (орфанні) захворювання в Україні, адже такі хворі не є аутсайдерами суспільства, а його вагомою частиною; спілкування з лікарями та пацієнтами. Організатори конференції зазначили: «Рідкісні вроджені чи набуті захворювання, частота яких не перевищує п’яти випадків на 10 тисяч осіб, хронічно прогресують, погіршують якість життя людини та призводять до його скорочення чи інвалідизації. Для покращення якості життя громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, на підставі статті 53-1 Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я», держава безперебійно та безкоштовно має забезпечувати їх необхідними ліками. Однак, ця норма Закону практично не реалізується».

У Львівській області 15 вересня 2015 року затверджено Регіональну Програму покращення медичної допомоги хворим з легеневою гіпертензією на 2015-2017 роки. На виконання цієї Регіональної Програми, хворі на легеневу гіпертензію усіх видів, в тому числі рідкісне захворювання – первинна легенева гіпертензія, безкоштовно забезпечуватимуться ліками 2015-2017 роки».

dailylviv.com

До теми

10:36 12 травня 2021 р.

У Львові спортсмену відновили сухожилок плечового м'язу

Лікарі 8-ї міської клінічної лікарні Львова провели ургентну операцію, під час якої відновили цілісність сухожилка довгої голівки двоголового м'язу плеча. Саме це дало змогу майстру світу з важкої атлетики Михайлу Кухарському вже наступного дня піти додому.

Рубрика: Медицина

09:40 12 травня 2021 р.

137 осіб з коронаврусом госпіталізували за добу в області. Скільки хворих в стаціонарах

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 137 осіб. Скеровано на самоізоляцію – 564 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 701 особи. Померлих – 26 осіб.

Рубрика: Медицина

14:47 11 травня 2021 р.

Лікарка-інфекціоністка повідомила про додатковий симптом ковіду

Лікарка-інфекціоністка Львівської обласної інфекційної лікарні Людмила Гринів розповіла, що поступлення пацієнтів у лікарню зменшилось, проте стан госпіталізованих залишається важким або середнього ступеня важкості.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу