У Львові з початку пожежі сміття не госпіталізовували дітей з отруєнням, – лікар

16:14 10 червня 2016 р.


Фото: web-master.lviv.ua

Головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт запевнив: «До нас не надходило звернень про отруєння дітей, пов’язаних з екологічною ситуацією на сміттєзвалищі».

У прес-службі Львівської міської ради повідомили сьогодні, 10 червня: «Упродовж тижня, з моменту пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, у Міську дитячу клінічну лікарню не поступало дітей з отруєнням, внаслідок екологічної ситуації, що склалась навколо сміттєзвалища. Про це повідомив головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт Нагадаємо, результати замірів повітря на території Львова не перевищують гранично допустимих норм забруднюючих речовин, тому у Львові безпечно».

dailylviv.com

До теми

13:11 21 квітня 2021 р.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт.

Рубрика: Медицина

16:23 20 квітня 2021 р.

240 госпіталізованих учора - це, переважно, молоді люди з важкими формами пневмонії, - лікар

Якщо проаналізувати тенденції за кількістю звернень з коронавірусом в стаціонари впродовж останнього тижня, то є позитивні зрушення: кількість госпіталізованих на 100 тис. населення за останні сім днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу