У Львові народилася дівчинка-богатирка з вагою понад 5,5 кг

10:31 28 травня 2024 р.

Фото до новини

Немовля своїми розмірами здивувало навіть бувалих акушерів-гінекологів.

Дівчинка-богатирка вагою понад 5,5 кг та зростом – 60 см з'явилася на світ у лікарні святої Анни Першого медоб’єднання Львова. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Батьки новонародженої: 24-річна Христина та 25-річний Тарас Артишки із села Кротошин Львівської області. Побралася молода пара торік у серпні. І того ж місяця новоспечені чоловік та дружина дізналися, що в них буде дитина. Новині обидвоє дуже зраділи.

"Вагітність протікала без проблем, животик ріс поступово. Багато хто очікував, що буде двійня. Але я знала, що буде одна дівчинка. Перед пологами нам прогнозували вагу 4 кілограми", – розповідає породілля.

Читайте також: Дівчинку, яка народилася з вагою 660-грамів, виписали з лікарні

На 41-му тижні вагітності у Христини нарешті почалися перейми. Довірити свої перші пологи молода жінка вирішила спеціалістам лікарні святої Анни. Акушери-гінекологи спершу хотіли пустити Христину в природні пологи, бо гадали, що вага немовляти близько чотирьох кілограмів. Однак обстеження показало, що дитина значно більша і перевищує розмір пологових шляхів. Лікарі зважили всі "за" і "проти" та ухвалили рішення про проведення кесаревого розтину.

Дівчинка з’явилася на світ 20 травня. Її вага при народженні становила 5550 грамів, а зріст – 60 сантиметрів. Щасливі батьки вирішили назвати донечку Златою і пообіцяли своєму лікарю невдовзі повернутися за хлопчиком.

Спеціалісти кажуть, що малюки з великою масою тіла становлять близько 6-10% від загальної кількості новонароджених в лікарні. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів.

Нагадаємо, у 2022 році у Львові народилася дівчинка  з вагою 5 150 кг. А в 2023 році народився хлопчик, вагою 4 кілограми 950 грамів та зростом 60 см.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів