У Львові миють дороги й тротуари, – ЛМР

14:48 13 березня 2020 р.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк запевнила, що сьогодні на вулицях Львова працюють порохотяги і водовозки, які миють вулиці, тротуари, і зупинки громадського транспорту, а керівники районних адміністрацій мають забезпечити щоденне миття під’їздів і сходових кліток.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській міськраді. Ірина Маруняк уточнила: «Сьогодні на вулицях міста працюють порохотяги і водовозки, щоб мити дороги і тротуари. Маленькі порохотяги миють урни, зупинки, лавки. Окрім того районні адміністрації провели тендери щодо обслуговування зупинок, і ті компанії, які виграли тендери, теж миють зупинки».

«Також відбувається миття транспорту. Вчора ввечері департамент житлового господарства та інфраструктури, спільно з комісією ТЕБ і НС, провели обстеження як миють і дезінфікують громадський транспорт. Маємо фото і відеофіксацію. Дуже добре ця робота поставлена в АТП №1, і трохи слабше у приватних перевізників. Ми їм зробили зауваження, і ситуація покращується», – поінформувала чиновниця.

Заступниця міського голови Львова розповіла також: «Зокрема, є закуплені дезінфікатори і рукавички для водіїв, щоб захистити їх від інфікування, адже мають справу з грошима. Також закуповуємо термометри для вимірювання температури тіла. Перевіряємо чи в транспорті розміщена інформація як вберегтися від вірусу, а також водії мають провітрювати салони».

Ірина Маруняк додала: «Керівники районів отримали доручення забезпечити щоденне миття сходових кліток будинків відповідними дезінфікуючими засобами. Також звертаюся до мешканців, щоб вони мили сходові клітки біля своїх квартир. Адже, де є чисто, вірус не розповсюджується. Натомість ми зі свого боку вживаємо усіх необхідних заходів, щоб було чисто на дорогах, був чистий транспорт і було чисто у під’їздах».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

10:37 23 вересня 2020 р.

Для лікування дітей, хворих на Covid-19, кошти є – лікарка "Охматдит"

Дитячий профільний медзаклад, у який потрапляють діти з діагнозом «ковід» або підозрою на цю хворобу медпрепаратами забезпечений повністю, купувати ліки власним коштом немає потреби.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу