У Львові лікарі зробили унікальну надскладну операцію з вирівнювання осі хребта

11:20 23 березня 2017 р.

У міській дитячій клінічній лікарні лікарі-ортопеди і нейрохірурги спільно з відомим польським ортопедом Кшиштофом Колтовським та київським нейрохірургом Андрієм Мизаком провели унікальну надскладну операцію з вирівнювання осі хребта у 12-річної львів’янки.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зараз дівчинка почувається добре, і вже самостійно може вставати і сидіти на ліжку.

Як розповіли в міській дитячій лікарні, дівчинка страждала від вродженої важкої форми сколіозу, і їй потрібне було термінове оперативне втручання. Пацієнтка вже була оперована два роки тому, але попередня металева система не витримала навантаження і зламалась. Прооперували пацієнтку 16 березня, усунувши стару систему і поставивши нову, за допомогою інплантантів вирівняли та зафіксували вісь хребта у природному положенні.

«Після операції вирівняна вісь хребта, стабілізуюча система досить гарно функціонує. Дитина на даний час вже вертикалізована, самостійно може вставати і сидіти. В нашій клініці така операція проведена вперше, і вона належить до надзвичайно складних. Їх проводять лише у спеціалізованих ортопедичних інститутах в Києві та Харкові. Зазвичай вони тривають 6-12 годин, але нам вдалося зробити її до 4-х годин, оскільки це була повторна операція», - розповів дитячий нейрохірург лікарні Тарас Микитин.

Тепер 12-річна львів’янка матиме рівну поставу, позбавиться болю у спині і нічим не відрізнятиметься від однолітків.

Окрім того, під час візиту доктор Кшиштоф Колтовський з університетської клініки Вроцлава оглянув 15 дітей з такими ж патологіями і вже відібрано пацієнтів на наступний етап операцій, проведення яких заплановане на початку літа.

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу