У Львові кількасот школярів нагадали про потребу допомагати людям із рідкісними захворюваннями

16:40 25 лютого 2015 р.


Фото: Ольга Швед / «Gazeta.ua»

У середу на площі Ринок відбувся флеш-мобі, присвячений Міжнародному дню рідкісного захворювання.

«24 лютого біля львівської Ратуші кількасот місцевих школярів взяли участь у флеш-мобі, присвяченому Міжнародному дню рідкісного захворювання», – повідомила в середу львівський кореспондент київського інтернет-видання Ольга Швед «Gazeta.ua», конкретизуючи при цьому:

«Відзначення дня започаткував Європейський Альянс рідкісних захворювань «EURODIS». Його вперше відзначили 29 лютого 2008 року.

Акція має на меті привернути увагу суспільства до людей, які живуть з важкими, рідкісними хворобами. Діти танцювали, стрибали, випустили повітряні кульки в небо, аби привернути увагу до акції. Організатор акції, президент фонду «Сестри Даліли» Оксана Куліш, розповіла також:

«Окрім звичних захворювань на Львівщині є багато людей, які хворіють дуже рідкісними хворобами, це може бути навіть одна-дві людини на всю область. Їм також потрібна підтримка і допомога.

Наприклад, на Львівщині 13 людей хворіють на легеневу гіпертензію, що потребує дуже вартісного лікування. Ми нагадуємо, що люди з рідкісними захворювання є і не потрібно від них закриватись, а подати їм руку допомоги».

У Львові стартує також соціальний проект «Корок життя». Людей закликатимуть збирати пластикові корки від соків, води, йогуртів та кидати їх у спеціальні скриньки, які незабаром розмістять у школах, лікарнях та закладах харчування. Підприємства, яким передаватимуть корки, погодились перераховувати кошти від переробки пластику фонду «Сестри Даліли» для купівлі життєво необхідних ліків хворим на легеневу гіпертензію».

dailylviv.com

До теми

12:16 28 вересня 2021 р.

Львівщина ще у жовтій коронавірусній зоні

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 від Міністерства охорони здоров'я. Розподіл випадків COVID-19 у регіонах України.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу