У Львові – катастрофічна ситуація з наданням екстреної медичної допомоги, – Федорів

13:45 22 червня 2018 р.


Фото: dyvys.info

Оксана Федорів з медичної мережі «Добробут» попередила: «У Львові сталася катастрофічна ситуація у забезпеченні жителів та гостей міста наданням екстреної медичної допомоги».

Оксана Федорів з медичної мережі «Добробут» повідомила на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»: «Станом на 10-ту годину 21 червня 2018 року на лінії знаходиться лише 26! карет екстреної медичної допомоги (необхідна кількість карет швидкої медичної допомоги згідно нормативу – одна бригада на 10 тисяч населення). Бувають періоди, коли на чергуванні лише 21-22 карети швидкої медичної допомоги (машини старі, часто виходять з ладу)».
Оксана Федорів також розповіла: «26 карет екстреної медичної допомоги не в стані забезпечити майже мільйонне місто з потужним туристичним потоком, вчасною екстреною медичною допомогою. Очевидно, що у директора центру дійсно когнітивний дисонанс, коли він в такій ситуації запевнює всіх, що центр працює ефективно».

«Жителям міста відмовляють в реєстрації виклику, або доводиться чекати карету швидкої допомоги годину і більше. Є випадки, коли пацієнти помирають, так і не дочекавшись прибуття медиків», – поінформували також Оксана Федорів.

Оксана Федорів також розповіла: «А тим часом генеральний директор центру екстреної медичної допомоги Володимир Похмурський надає неправдиву інформацію про кількість карет екстреної медичної допомоги на чергуванні. Чому не повідомив, що 19 червня 2018 року з усіх запланових автомобілів швидкої допомоги до 12-ї години сім зупинились на ремонт, восьмий автомобіль потрапив у ДТП. Похмурський все обіцяє ввести в дію єдину центральну диспетчерську ( та віз і нині там, тендер на поставку обладнання для ЦД станом на сьогодні ще не відбувся)».

Оксана Федорів також зазначила: «Можливо, нарешті, Львівська обласна рада як власник, отримає доступ до сторінки «GPS»-моніторингу карет швидкої медичної допомоги центру та зможе об’єктивно в онлайн режимі бачити кількість карет швидкої медичної допомоги на чергуванні, а не читати неправдиву інформацію керівника центру. Якщо на ситуацію не вплинути найближчим часом, є небезка того, що екстрена медична допомога жителям Львівській області надаватися не буде!!!».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу