У Львові готуватимуть військових медиків

19:00 29 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

У Національному медичному університеті імені Данила Галицького знайдені можливості для створення навчально-тренувального центру для проведення післядипломного удосконалення та навчально-тренувальних зборів з офіцерами запасу.

«Резерв військово-медичної служби Збройних Сил України готуватимуть у медичних університетах», – повідомили сьогодні, 29 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«Ліквідація військових кафедр у більшості вищих медичних навчальних закладів України протягом 2009-2010 років негативно вплинула на готовність військово-медичної служби Української армії. Бойові дії на сході України довели необхідність поновлення підготовки резерву військових лікарів.

25 березня 2015 року була ухвалена опрацьована міністерством оборони постанова Кабінету міністрів України №143 «Про оптимізацію мережі військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів» та видано спільний наказ Міністерства оборони України, міністерства охорони здоров’я України та міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2015 року №514/633/989 «Про утворення кафедр медицини катастроф та військової медицини». За дорученням міністра оборони України, генерала армії, Степана Полторака та наказом директора Військово-медичного департаменту МО України, генерал-майора медичної служби Андрія Верби, комісією Департаменту із залученням викладачів Української військово-медичної академії та представників Центрального військово-медичного управління Збройних Сил України було здійснено перевірку спроможності закладів освіти, при яких утворені кафедри медицини катастроф та військової медицини, проваджувати освітню діяльність.

За результатами роботи комісії, яку очолив помічник міністра оборони України доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Всеволод Стеблюк, Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова, Івано-Франківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Одеський національний медичний університет за рівнем підготовки (нормативно-правовим, методичним, кадровим та матеріально-технічним забезпеченням) визначені готовими до початку підготовки офіцерів медичної служби запасу. При цьому у Львівському національному медичному університеті знайдені можливості для створення навчально-тренувального центру для проведення післядипломного удосконалення та навчально-тренувальних зборів з офіцерами запасу.

Кафедри медицини катастроф та військової медицини Дніпропетровської медичної академії, Української медичної стоматологічної академії (Полтава), Буковинського медичного університету (Чернівці) потребують науково-методичної допомоги Української військово-медичної академії, яка буде надана в найкоротші терміни. Навчання майбутніх офіцерів запасу медичної служби Збройних Сил України розпочнеться з першого вересня цього року».

Про це повідомили сьогодні, 29 лютого, в прес-службі міністерстві оборони України.

dailylviv.com

До теми

16:18 26 жовтня 2021 р.

У Львові завтра відкриють ще два центри щеплення з трьома вакцинами

27 жовтня у Львові працюватимуть ще два центри вакцинації, де можна отримати щеплення будь-якою із трьох доступних на Львівщині вакцин: Астра Зенека, Пфайзер (Комірнаті), Коронавак.

Рубрика: Медицина

15:19 26 жовтня 2021 р.

До кінця року на Львівщині планують повністю вакцинувати 60% дорослого населення

Епідситуація в області залишається напруженою. Щодня з ковідом госпіталізують понад 300 осіб. В реанімаційних відділеннях перебувають 207 осіб, з них на апаратах ШВЛ – 60. Тобто, кожен п’ятий в реанімації – на апараті штучної вентиляції легень.

Рубрика: Медицина

14:39 26 жовтня 2021 р.

Штам Дельта уражає дітей більше, ніж раніше, - епідеміологиня у Львові

Ситуація із захворюваністю на ковід в області ускладнюється, хворіють, як дорослі, так і діти. Як розповідають медики сьогодні діти хворіють більше і складніше, аніж на старті пандемії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу