У Львові буде 10 пунктів базування станцій екстреної медичної допомоги

12:01 7 квітня 2021 р.

До нинішніх п'яти локацій додадуться стільки ж нових. Одна з них - у Винниках.

Центр екстреної медичної допомоги подав на погодження в управління  майном спільної власності Львівської обласної ради оновлену структуру медзакладу зі створенням додаткових 5 пунктів базування ЕМД на території Львова в зонах, в яких є проблема з вчасним доїздом бригад.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

Як повідомив керівник Центру Андрій Васько, зона доступності станції ЕМД Львів охоплює територію Львова та кількох навколишніх сіл (більше 1 млн населення). На чергування на цій території щодоби заступає 36-40 бригад ЕМД. Щоденно бригади Центру здійснюють близько 700 виїздів на виклики, з них 50% припадає на станцію ЕМД Львів.

“На сьогодні, є 5 пунктів базування бригад у м. Львові. - Підстанція (ПС) 1 (вул. Київська) - ПС 2 (вул. П. Орлика) - ПС 3 (вул. Червоної Калини) - ПС 4 (вул. Медової Печери) - ПС 5 (вул. Біберовича – Рясне). Центром проведено аналітику (картування) усіх виконаних викликів по м.Львову за період 6 місяців. Основна маса виконаних викликів є в таких районах міста: Сектор обмежений вулицями Чорновола – Б.Хмельницького – Мазепи - виїзд з ПС 2. Сектор Сихів – виїзд з ПС 3 Сектор Пасічна – Винники – Личаківська – виїзд з ПС 4 Сектор Рясне – ПС 5 Сектор Левандівка – Боднарівка – багатоповерхові забудови Франківський та Галицький райони м. Львова – ПС 1”, - зазначив Андрій Васько.

Андрій Васько зазначає, що швидка не завжди може вчасно доїхати до пацієнта. Збільшення пунктів базування бригад  частково сприятиме вирішенню цього питання.

“Не є секретом, що наші бригади часто не виконують норматив по вчасному доїзду. На сьогодні це 10 хв на виклик категорії «критичний» та 20 хв на категорію «екстрений». Найкритичнішою є ситуація у м. Львів. Ми повинні визнати, що від 60 до 70% викликів виконуються з перевищенням зазначених вище нормативів. Є складові цієї ситуації, які від нас не залежать – пандемія COVID-19, корки на дорогах, вузькі дороги, водії, що не пропускають спецтранспорт. А є питання, на які ми, як Центр можемо і будемо впливати. Одне з найважливіших – правильна географічна дислокація тимчасових і постійних пунктів базування бригад. Попередньо ми вже провели переговори та підготовчі роботи на потенційних об’єктах оренди”, - зазначив Андрій Васько.

Нові потенційні пункти базування бригад:

- ПС 6 (на території психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській)

- Пункт базування (ПБ) район Левандівка (на базі поліклініки)

- ПБ район автостанції на Стрийській

- ПБ район вул. Чорновола- Хімічна (на базі поліклініки)

- ПБ Винники (на базі госпіталя ветеранів).

Біля львівської лікарні швидкої медичної допомоги вишикувалася черга зі швидких

Літаюча швидка: на Львівщині два гелікоптери з медбригадами чергуватимуть цілодобово

 

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу