У Львові буде 10 пунктів базування станцій екстреної медичної допомоги

12:01 7 квітня 2021 р.

До нинішніх п'яти локацій додадуться стільки ж нових. Одна з них - у Винниках.

Центр екстреної медичної допомоги подав на погодження в управління  майном спільної власності Львівської обласної ради оновлену структуру медзакладу зі створенням додаткових 5 пунктів базування ЕМД на території Львова в зонах, в яких є проблема з вчасним доїздом бригад.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

Як повідомив керівник Центру Андрій Васько, зона доступності станції ЕМД Львів охоплює територію Львова та кількох навколишніх сіл (більше 1 млн населення). На чергування на цій території щодоби заступає 36-40 бригад ЕМД. Щоденно бригади Центру здійснюють близько 700 виїздів на виклики, з них 50% припадає на станцію ЕМД Львів.

“На сьогодні, є 5 пунктів базування бригад у м. Львові. - Підстанція (ПС) 1 (вул. Київська) - ПС 2 (вул. П. Орлика) - ПС 3 (вул. Червоної Калини) - ПС 4 (вул. Медової Печери) - ПС 5 (вул. Біберовича – Рясне). Центром проведено аналітику (картування) усіх виконаних викликів по м.Львову за період 6 місяців. Основна маса виконаних викликів є в таких районах міста: Сектор обмежений вулицями Чорновола – Б.Хмельницького – Мазепи - виїзд з ПС 2. Сектор Сихів – виїзд з ПС 3 Сектор Пасічна – Винники – Личаківська – виїзд з ПС 4 Сектор Рясне – ПС 5 Сектор Левандівка – Боднарівка – багатоповерхові забудови Франківський та Галицький райони м. Львова – ПС 1”, - зазначив Андрій Васько.

Андрій Васько зазначає, що швидка не завжди може вчасно доїхати до пацієнта. Збільшення пунктів базування бригад  частково сприятиме вирішенню цього питання.

“Не є секретом, що наші бригади часто не виконують норматив по вчасному доїзду. На сьогодні це 10 хв на виклик категорії «критичний» та 20 хв на категорію «екстрений». Найкритичнішою є ситуація у м. Львів. Ми повинні визнати, що від 60 до 70% викликів виконуються з перевищенням зазначених вище нормативів. Є складові цієї ситуації, які від нас не залежать – пандемія COVID-19, корки на дорогах, вузькі дороги, водії, що не пропускають спецтранспорт. А є питання, на які ми, як Центр можемо і будемо впливати. Одне з найважливіших – правильна географічна дислокація тимчасових і постійних пунктів базування бригад. Попередньо ми вже провели переговори та підготовчі роботи на потенційних об’єктах оренди”, - зазначив Андрій Васько.

Нові потенційні пункти базування бригад:

- ПС 6 (на території психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській)

- Пункт базування (ПБ) район Левандівка (на базі поліклініки)

- ПБ район автостанції на Стрийській

- ПБ район вул. Чорновола- Хімічна (на базі поліклініки)

- ПБ Винники (на базі госпіталя ветеранів).

Біля львівської лікарні швидкої медичної допомоги вишикувалася черга зі швидких

Літаюча швидка: на Львівщині два гелікоптери з медбригадами чергуватимуть цілодобово

 

dailylviv.com

До теми

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу