У Львові буде 10 пунктів базування станцій екстреної медичної допомоги

12:01 7 квітня 2021 р.

Фото до новини

До нинішніх п'яти локацій додадуться стільки ж нових. Одна з них - у Винниках.

Центр екстреної медичної допомоги подав на погодження в управління  майном спільної власності Львівської обласної ради оновлену структуру медзакладу зі створенням додаткових 5 пунктів базування ЕМД на території Львова в зонах, в яких є проблема з вчасним доїздом бригад.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

Як повідомив керівник Центру Андрій Васько, зона доступності станції ЕМД Львів охоплює територію Львова та кількох навколишніх сіл (більше 1 млн населення). На чергування на цій території щодоби заступає 36-40 бригад ЕМД. Щоденно бригади Центру здійснюють близько 700 виїздів на виклики, з них 50% припадає на станцію ЕМД Львів.

“На сьогодні, є 5 пунктів базування бригад у м. Львові. - Підстанція (ПС) 1 (вул. Київська) - ПС 2 (вул. П. Орлика) - ПС 3 (вул. Червоної Калини) - ПС 4 (вул. Медової Печери) - ПС 5 (вул. Біберовича – Рясне). Центром проведено аналітику (картування) усіх виконаних викликів по м.Львову за період 6 місяців. Основна маса виконаних викликів є в таких районах міста: Сектор обмежений вулицями Чорновола – Б.Хмельницького – Мазепи - виїзд з ПС 2. Сектор Сихів – виїзд з ПС 3 Сектор Пасічна – Винники – Личаківська – виїзд з ПС 4 Сектор Рясне – ПС 5 Сектор Левандівка – Боднарівка – багатоповерхові забудови Франківський та Галицький райони м. Львова – ПС 1”, - зазначив Андрій Васько.

Андрій Васько зазначає, що швидка не завжди може вчасно доїхати до пацієнта. Збільшення пунктів базування бригад  частково сприятиме вирішенню цього питання.

“Не є секретом, що наші бригади часто не виконують норматив по вчасному доїзду. На сьогодні це 10 хв на виклик категорії «критичний» та 20 хв на категорію «екстрений». Найкритичнішою є ситуація у м. Львів. Ми повинні визнати, що від 60 до 70% викликів виконуються з перевищенням зазначених вище нормативів. Є складові цієї ситуації, які від нас не залежать – пандемія COVID-19, корки на дорогах, вузькі дороги, водії, що не пропускають спецтранспорт. А є питання, на які ми, як Центр можемо і будемо впливати. Одне з найважливіших – правильна географічна дислокація тимчасових і постійних пунктів базування бригад. Попередньо ми вже провели переговори та підготовчі роботи на потенційних об’єктах оренди”, - зазначив Андрій Васько.

Нові потенційні пункти базування бригад:

- ПС 6 (на території психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській)

- Пункт базування (ПБ) район Левандівка (на базі поліклініки)

- ПБ район автостанції на Стрийській

- ПБ район вул. Чорновола- Хімічна (на базі поліклініки)

- ПБ Винники (на базі госпіталя ветеранів).

Біля львівської лікарні швидкої медичної допомоги вишикувалася черга зі швидких

Літаюча швидка: на Львівщині два гелікоптери з медбригадами чергуватимуть цілодобово

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів