У Львові бригади пройшли навчання для роботи з Pfizer. Чекають на вакцину

16:23 8 квітня 2021 р.

Фото до новини

Львів, як і вся Україна, очікує вакцину Pfizer. Кілька бригад пройшли навчання щодо роботи саме з цією вакциною. Загалом місто планує залучити до вакцинації більшу кількість мобільних бригад.


Про це сьогодні під час брифінгу сказав мер Львова Андрій Садовий, інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«У нас є вся необхідна інфраструктура. Це, звичайно, компетенція державних підрозділів, відповідного державного складу, що є на території Львівської області.

Як ви, напевно, чули зі слів міністра, орієнтовно у травні можливо перші вакцини Pfizer надійдуть до Львова, в Україну. До речі, бригади, які мали би вакцинувати вакциною Pfizer, ми вже підготували, і їх достатня кількість.

Ми сьогодні для вакцини AstraZeneca маємо теж багато бригад, і прийняли рішення також збільшувати їхню кількість. Бо маємо оптимізм, що найближчим часом ми побачимо в Україні хоча б реальних понад 10 мільйонів вакцин. Думаю, велика частина з них буде для мешканців Львова і області», - прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

До слова, перше щеплення від коронавірусу у Львові вакциною AstraZeneca вже мають 10449 осіб (з них фахівці медичних закладів: 2007 – міських, 3283 – обласних та 3142 – приватних, а також 140 громадських діячів (лідерів думок), 1315 осіб поважного віку (65+ та 80+), 293 військовослужбовці, 44 представники сфери освіти, 223 соціальні працівники та 1 маломобільна людина й 1 особа, що доглядає за нею).


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів