У Львові більше сотні жінок підхопили небезпечну інфекцію (відео)

12:50 30 жовтня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

У міському управлінні охорони здоров'я розводять руками.

У Львові молоді мами підхопили небезпечну інфекцію у пологовому будинку та досі заліковують наслідки. Медики ж кажуть, що їх звинувачують даремно.

Історія розпочалася тоді коли одна львів'янка у «Facebook» написала, що лежить у лікарні з розрізаними грудьми після операції. У пологовому їй начебто занесли стафілокок. Через інфекцію оперувати довелося і її немовля.

А далі під її постом почали стрімко з'являтися коментарі. Понад 150 жінок розповіли, що у них схожі проблеми. І всі вони народжували у пологовому відділенні №1.

Остап і його дружина про стафілокок знають не з батьківського форуму. Три місяці тому, у них народилася донечка – на Мечнікова. І після виписки з пологового за кілька днів немовля потрапило в лікарню. 

У дитячій лікарні взяли мазок на стафілокок, – і в мами, і в маляти. Два тижні антибіотиків і операція на ручці. За цей час чоловік жодного разу не почув діагноз. У виписці ж вказано – термін «стафілокок відсутній».

Зрештою з грудей викачали рідину, яку відіслали в приватну лабораторію на аналіз. І тільки тоді подружжя дізналося справжній діагноз – стафілокок.

Саме у місцевій хірургії молодих мам рятували від маститів. І це тільки в одній лікарні, де проводять такі операції: 19 випадків і дев’ять ще не встановлених.

Звичайно, лікарі не хочуть звинувачувати колег і кажуть, що більшість породіль підхопили інфекцію вдома. Однак за правилами, якщо жінка звертається за допомогою не пізніше як за два тижні, то інфекція – з медзакладу.

На камеру в пологовому будинку показують сучасний ремонт і новеньке обладнання для прибирання. А ще переконують, що засоби дезінфекції змінюють щотри місяці. 

Але факт залишається фактом – більшість жінок, яким оперували мастит – саме з цього пологового будинку. Хоча адміністрація, каже, що такі випадки інфікування поодинокі.

В управлінні охорони здоров'я Львова розводять руками. Адже жодна з жінок, які заразилися, досі не написали заяви чи звернення.

Тож без скарг, пологовий на позачергову чистку не закриють. Тож поки жінки, які пройшли крізь операційне пекло, пишуть лише на форуми, інші потрапляють у таку ж пастку.

Про це повідомили на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу