У львівському садку запевнили, що інфекції в знайденому там шприці не виявили

09:55 6 жовтня 2016 р.

Як повідомила завідувач садочку «Арніка» Оксана Козій, інформацію про знаходження інфекції в шприці наразі не підтвердили.

Як повідомили в четвер, 6 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, завідувач садочку «Арніка» Оксана Козій розповіла, що 28 вересня під час ранкової прогулянки у ньому дитина закинула свою іграшку до паркана, по якому в’ється плющ, а коли побігла за іграшкою, знайшла шприц. За словами Оксани Козій, вихователька одразу оглянула руки дитини й викликала медичну сестру.

Завідувач садочку повідомила також, що крові на руках дитини не було, але вона повідомила, що що відкривала шприц. Його одразу віддали на аналізи, але інформацію про знаходження інфекції в ньому наразі не підтвердили.

Оксана Козій також запевнила, що дитині зараз проводять профілактичне лікування. Як повідомили батьки дитини, «в п’ятницю зробили повторний аналіз – інфекції не виявлено». Завідувач садочку розповіла також: «Ймовірно, що цей шприц могли перекинути із гаражів. Ніхто не ховався, усі діяли в інтересах дитини. Ми зібрали увесь технічний персонал, вчителів, батьків і провели профілактичні бесіди. Це є загальносуспільна проблема. Ми також зібрали батьківські збори, дали догани двірнику і помічнику вихователя. В нас такий випадок вперше». 

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі міськради. Як інформував «ЩЛ», у ЗМІ повідомили, що чотирирічний львів’янин вколовся в дитячому садочку ВІЛ-інфікованим шприцем.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу