У Львівському АТП №1 дезінфікують автобуси

18:00 6 березня 2020 р.

У міськраді запевнили: «З огляду на спалах захворюваності на коронавірус у світі, весь громадський транспорт Львова дезінфікують перед випуском на маршрути».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «АТП №1 закупило сертифіковані засоби для дезінфекції, які встановили на території, забезпечило персональними дезінфікаторами усіх водіїв, позаяк вони працюють з готівкою, та щоденно проводить дезінфекцію в салонах автобусів. Управління транспорту ЛМР звернулося з вимогою дезінфікувати автобуси і до приватних перевізників».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтверджено лише один випадок інфікування коронавірусом «Covid-19».

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

10:37 23 вересня 2020 р.

Для лікування дітей, хворих на Covid-19, кошти є – лікарка "Охматдит"

Дитячий профільний медзаклад, у який потрапляють діти з діагнозом «ковід» або підозрою на цю хворобу медпрепаратами забезпечений повністю, купувати ліки власним коштом немає потреби.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу