У львівській школі №82 зафіксували менінгіт

17:10 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У середній загальноосвітній школі №82 на вулиці Шафарика зафіксували випадок захворювання дитини на менінгіт.

Про це повідомили в п’ятницю на порталі оперативних новин «Varta, де також розповіли: «Сьогодні, 11 жовтня, до адміністрації порталу «Варта1» звернулася мати дитини, яка начитється в середній загальноосвітній школі №82 на вулиці Шафарика, 13. Жінка повідомила, що у їх школі зафіксовано випадок захворювання дитини на небезпечне захворювання – менінгіт».

«В управлінні освіти Львівської міськради такий факт дійсно підтвердили. Зафіксовано випадок захворювання однієї дитини.  Батьки занепокоєні, оскільки загальношкільного карантину в школі не було оголошено», – поінформували також на порталі новин.

Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Олена Пономарева також прокоментувала ситуацію: «Адміністрація школи відмовляється закривати школу на карантин. На яких підставах? На пару днів мають закрити!!! При виявлені забов’язані провести епідеміологічне розслідування, протиепідемічні та профілактичні заходи, медичний огляд контактних дітей та вчителів.

«Менінгококова інфекція – це гостре інфекційне захворювання. Збудник передається з крапельками слизу при кашлі, чханні, розмові. Збудник інфекції нестійкий у навколишньому середовищі. Достатньо провести якісне вологе прибирання та провітрювання приміщень і збудник гине. Але діти мають бути в ці дні відсутні і вчителі», – зазначила правозахисниця.

Директор школи №82 Тетяна Іванів розповіла в коментарі порталу «Варта1» про: «Нам повідомили з лікарні, про те, що лежить дитина, з нашої школи з діагнозом «менінгіт», але з формою, яка не передається повітряно-крапельним шляхом. Того ж дня ми повідомили управління освіти згідно інструкцій. В інші установи – в департамент охорони здоров’я – повідомляє безпосередньо лікарня».

Тетяна Іванів також повідомила: «У школі нами було проведено низку заходів протиепідеміологічних заходів – дезинфікація приміщень, яке ми робимо систематично щодня, провітрювання класної кімнати, шкільний лікар проводить щодня огляд дітей, а також проводить профілактичні бесіди. Також можу запевнити, що дана форма менінгіту не передається  повітряно-крапельним шляхом. Відповідно загрози зараження інших дітей немає».

Директор школи №82 запевнила: «Ця форма менінгіту не передається повітряно-крапельним шляхом і жодних звернень про закриття ні від санепідстанції, ні від Департаменту охорони здоров’я не було. Якщо би була хоч мінімальна загроза зараження для дітей, у департаменті охорони здоров’я зреагували б на це миттєво, і відповідно закрили б школу на карантин. У нашому випадку цього немає».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 20 листопада 2019 р.

На Львівщині тренерку з плавання врятували бджоли

Хірург поставив Наталії, тренерці з плавання, діагноз - «тромбоз підключичної вени». Величезна синьо-чорна гематома з підшкірними гулями на правому плечі виникла у неї після падіння в душі.

Рубрика: Медицина

14:19 19 листопада 2019 р.

Психлікарню зі Львова хочуть перенести в село Заклад

Міський голова Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської обласної ради не підтримувати рішення про перереєстрацію обласної психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській, зі Львова в село Заклад. Таке рішення призведе до грубого порушення бюджетного та податкового законодавства.

Рубрика: Медицина

14:15 18 листопада 2019 р.

На Львівщині ще не одужали п’ятеро гостей весілля

У Новояворівській районній лікарні імені Юрія Липи й Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні ще лікуються п’ятеро людей відвідувачів ресторану «Криве озеро» в Новояворівську.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу