У Львівській облраді скерували на охорону здоров’я додаткові кошти

14:05 12 березня 2019 р.

  • 0
  • 567


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 12 березня, під час чергової сесії Львівської обласної ради збільшили видатки департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на 85480,8 тисячі гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Зокрема, залишок коштів медичної субвенції, що склався на кінець 2018 року в сумі 39238,8 тисячі гривень, спрямували на придбання рентген-діагностичного обладнання для обласної клінічної лікарні, спеціалізованого дитячого медичного центру, лікарні «Охматдит», госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи та діагностичного центру загальною вартістю 32500 тисячі гривень, діагностичного обладнання для інфекційної лікарні, психіатричної лікарні «Заклад», ендокринологічного центру – 1571,3 тисячі гривень; лабораторного обладнання для центру легеневого здоров’я, психіатричної лікарні, онкологічного центру, бюро судово-медичної експертизи та паталогоанатомічного бюро – 2824,5 тисячі гривень, приліжкових моніторів та медичного обладнання для операційної кардіологічного центру – 500 тисячі гривень, спецодягу, пального, автозапчастин та поточного ремонту автомобілів для центру екстреної медичної допомоги – 1643 тисячі гривень».

«Залишки субвенції з державного бюджету на реформування систем охорони здоров’я в сумі 2439,2 тисячі гривень скерували на поточні видатки для проведення тренінгів, навчань, круглих столів, брифінгів, семінарів, конференцій, виготовлення друкованих, фото та відео методичних матеріалів для покращення якості управління закладами охорони здоров'я. За рахунок залишку медичної субвенції, що передається з бюджету Великолюбінської об’єднаної територіальної громади в сумі 800 тисячі гривень пропонується збільшити видатки на придбання медичного обладнання (основних засобів) для обласної клінічної лікарні (стаціонарне відділення в селищі Великий Любінь)», – поінформували також в ЛОДА.

«Додатково спрямували 30000 тисячі гривень для забезпечення щомісячного збільшення розміру заробітної плати працівників екстреної медичної допомоги та 13530 тисячі гривень – для проведення капітального ремонту пологового відділення обласної клінічної лікарні (з яких 3530 тисячі гривень – за рахунок перерозподілу коштів бюджету розвитку). На придбання медичного обладнання та капітальний ремонт приміщення обласної клінічної лікарні, закупівлю медичного обладнання для обласної клінічної психіатричної лікарні та капітальний ремонт КЗ ЛОР «Будинок дитини №1» передбачили 2454,7 тисячі гривень за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», – повідомили також в ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:32 25 березня 2019 р.

На Львівщині уклали 103 угоди з Нацслужбою здоров'я

Угоди з Національною службою здоров'я України зі загальним обсягом фінансового ресурсу 953,6 млн. гривень уклали у Львівській області 103 суб’єкти господарювання різної форми власності.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 390

14:00 25 березня 2019 р.

71% жителів Львівщини уклали декларації з лікарями

Найактивніше процес укладення декларацій відбувається на Львівщині в Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, Львові, Дрогобичі, Перемишлянському, Буському, Яворівському, Старосамбірському й Городоцькому районах.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 426

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу