У Львівській облраді оберуть керівників медзакладів

17:30 12 червня 2018 р.

  • 1
  • 2706


Фото: galinfo.com.ua

У середу, 13 червня, у Львівській обласній раді відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я області.

Про це повідомили у вівторок, 12 червня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Зокрема, обиратимуть генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи»; директора КЗ ЛОР «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки»; директора КЗ ЛОР «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки»; генерального директора КЗ ЛОР «Обласна база спеціального медичного постачання». На посаду керівників цих медичних закладів претендують по одному кандидату».

«Претенденти представлять на розгляд комісії свою візію розвитку установи у короткостроковій та довгостроковій перспективі. Початок – об 11.00. Місце проведення – кабінет №307 Львівської обласної ради», – поінформували також прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Шамрін Анатолій

08:02 13 червня 2018 р.

Відповісти

А клоуни на землі є? Думаю що є! - Але вони непомітні та поряд з нами! а щоб ніхто їх не побачив придумали гру нову : -" Шоу одного кандита. - як комісії розводять Дупутатів і громаду". А хто відповідати буде. До дітей добрались. Чесно скажіть ліквідатора вибираєте!

До теми

14:30 15 серпня 2018 р.

У Львівській ОДА проаналізували витрати закладів охорони здоров’я

У середу, 15 серпня, у Львівській облдержадміністрації відбулася підсумкова конференція щодо проведеної роботи та ознайомлення керівників з результатами у проекті «Фінансування та управління охороною здоров’я».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 540

16:30 14 серпня 2018 р.

Львівська ОДА скерувала на медичне обслуговування «чорнобильців» 234,3 тисячі гривень

В облдержадміністрації запевнили: «У липні поточного року з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виділено 234,3 тисячі гривень».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 393