У Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу – «зарплатний» скандал, – ЗМІ

12:08 11 листопада 2015 р.

Персонал Львівської обласної лікарні позалегеневого туберкульозу вже має досвід відстоювання своїх прав

Персонал Львівської обласної лікарні позалегеневого туберкульозу вже має досвід відстоювання своїх прав
Фото: зі сторінки «Справжня Варта. Львiв» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Персонал медичного закладу незаконно перевели на обслуговування до іншого банку.

«У листопаді 2015 року у Львові одна людина, яка обіймає посаду керівника бюджетної установи, вирішила позбавити 175 підлеглих працівників їхнього законного права отримувати зарплату через той банк, який вони обрали за власним бажанням. Це рішення викликало абсолютно зрозумілий спротив у колективу, адже подібні дії перш за все є порушення законодавства України, а саме – статті 24 Закону України «Про оплату праці», – повідомили сьогодні, 11 листопада, тележурналісти, які також розповіли:

«По суті – це може бути остання крапля у неоднозначній історії відносин керівника та працівників. Саме про це прагнуть нагадати працівники Львівської обласної лікарні позалегеневого туберкульозу своєму керівнику – головному лікарю Н.С. Яремик, яка відверто зловживаючи своїм службовим становищем, не питаючи думки колективу, прийняла одноосібне рішення про примусове переведення підприємства на обслуговування по зарплатному проекту в інший банк.

При цьому головний лікар – керівник з багаторічним стажем роботи, зберігаючи непорушний спокій та не розголошуючи нікому цю «лікарську таємницю», передала чужому банку персональні дані працівників без їхньої згоди, тобто по факту шановний головний лікар розголосила конфіденційні дані своїх підлеглих. Практично для усього колективу незрозуміло та вкрай образливо, чому їх мають за безсловесну біомасу, яка не має права висловити свою думку та позицію. Керівник напрямку просування послуг бюджетним організаціям Західного ГРУ ПриватБанку Ю.В. Будулич розповів:

«Станом на сьогодні 175 працівників лікарні отримують зарплату через ПриватБанк, партнерські відносини банку та лікарні тривають вже декілька років, до послуг власників зарплатних карток – усі продукти та новації банку, найширша мережа банкоматів та терміналів самообслуговування, додаткові депозитні та кредитні програми, інтернет-банкінг в режимі 24/7/365, жодних нарікань на роботу банку ми не отримували ані від керівництва ані від працівників лікарні. Натомість ми отримали звернення про примусове переведення лікарні на зарплатний проект у інший банк.

Насправді ми шоковані такою позицією окремої людини, яка перебуваючи на високій посаді у бюджетній установі, відверто ігнорує закони України. Банк звернувся за роз'ясненнями до керівника закладу – головного лікаря Н.С. Яремик, яка не бажає пояснити своє рішення ні колективу, ні банку. Складається враження, що Наталія Степанівна не усвідомлює, що часи змінились, люди змінились і тепер вже не вийде помахати пальчиком, підвищити голос і оголосити своє рішення з аргументом – я так вирішила».

Головне у даному протистоянні – це захистити законне право працівників обрати самому банк для отримання зарплати. Головне у цьому протистоянні – нагадати, що одна остання крапля може стати початком великого шторму, особливо, коли це стосується прав громадян на власне волевиявлення».

Про це повідомили сьогодні, 11 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

 

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

12:28 7 травня 2021 р.

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії, - міністр

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу