У Львівській обласній клінічній лікарні відкриють нове кардіохірургічне відділення, – ЛОР

17:00 24 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облради, на вулиці Некрасова триває завершальний етап робіт з реконструкції нового відділення кардіохірургії, оснащеного імпортною технікою.

У прес-службі облради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що вже невдовзі в обласній клінічній лікарні відкриють нове кардіохірургічне відділення. У повідомленні також конкретизують:

«На сьогодні в обласній клінічній лікарні, що у місті Львові на вул. Некрасова, триває завершальний етап робіт з реконструкції нового відділення кардіохірургії, оснащеного імпортною технікою.Оглянути приміщення лікарні, в якому вже за тиждень-два розпочнуть приймати перших пацієнтів лікарні, приїхав голова Львівської обласної ради Петро Колодій. 

Головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, а також завідувач кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Віталій Аверчук розповіли очільникові обласної ради про свою роботу, а також про потреби та досягнення цієї медичної установи. Одним із багатьох досягнень лікарні, є нове кардіохірургічне відділення, відкриття якого відбудеться вже зовсім скоро.

Зокрема, як розповів Віталій Аверчук, хірурги їхньої лікарні виконували операції різної складності завжди. Одначе, за нових умов та з новим обладнанням, яке є в цьому кардіохірургічному відділенні, оперативні втручання будуть відбуватися із суттєво меншим рівнем ускладнень.

«Завдяки обладнанню, яке працюватиме в новому кардіохірургічному відділенні, операції можна буде проводити більш швидше та більш якісніше», – сказав він.  Своєю чергою, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка розповів, що з відкриттям нового відділення кардіохірургії, тут одночасно зможуть пройти курс лікування, 30 пацієнтів. 

«У цьому відділенні є три операційні. Це, відповідно, дозволить нам розвантажити інше крило лікарні, де на сьогодні лежать пацієнти із серцево-судинними захворюваннями. Подекуди їхня кількість є дуже великою – по 12 людей в палаті. Тому нове приміщення дозволить не лише перевести хворих у більш якісні умови, але й дасть нам можливість розпочати наступну фазу робіт з реконструкції приміщення лікарні – під дитяче відділення кардіохірургії», – розповів Михайло Гичка.  

Оглянувши приміщення лікарні, зокрема, нове кардіохірургічне відділення, голова Львівської обласної ради Петро Колодій поділився з лікарями своїми враженням від побаченого. Зокрема, він наголосив на тому, що такими ж, як це приміщення мають бути всі інші у Львівській обласній клінічній лікарні.

«Ми знаємо, що сюди постійно приїжджає багато людей, щоби отримати кваліфіковану допомогу. Часом люди потрапляють з доволі складними випадками захворювань. Також ми знаємо, що рівень фахівців цієї медичної установи є дуже високим. Попри те, самі приміщення лікарні потребують реконструкції. Тому це приміщення лікарні є вагомим поступом вперед. Бо, коли хворий, який сюди потрапить, бачитиме цей ремонт та нове обладнання, то, відповідно, у нього одразу ж виникне відчуття спокою та довіри», – резюмував Петро Колодій».  

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 27 лютого 2020 р.

У Львові закуповують дитячим клубам і школам антисептичні диспенсери, – ЛМР

Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

Рубрика: Медицина

15:45 27 лютого 2020 р.

Лікарі виїжджатимуть на виклики львів’ян із високою температурою

Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, а також для додаткового захисту мешканців, сімейні лікарі у Львові виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу