У Львівській обласній клінічній лікарні відкриють нове кардіохірургічне відділення, – ЛОР

17:00 24 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облради, на вулиці Некрасова триває завершальний етап робіт з реконструкції нового відділення кардіохірургії, оснащеного імпортною технікою.

У прес-службі облради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що вже невдовзі в обласній клінічній лікарні відкриють нове кардіохірургічне відділення. У повідомленні також конкретизують:

«На сьогодні в обласній клінічній лікарні, що у місті Львові на вул. Некрасова, триває завершальний етап робіт з реконструкції нового відділення кардіохірургії, оснащеного імпортною технікою.Оглянути приміщення лікарні, в якому вже за тиждень-два розпочнуть приймати перших пацієнтів лікарні, приїхав голова Львівської обласної ради Петро Колодій. 

Головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, а також завідувач кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Віталій Аверчук розповіли очільникові обласної ради про свою роботу, а також про потреби та досягнення цієї медичної установи. Одним із багатьох досягнень лікарні, є нове кардіохірургічне відділення, відкриття якого відбудеться вже зовсім скоро.

Зокрема, як розповів Віталій Аверчук, хірурги їхньої лікарні виконували операції різної складності завжди. Одначе, за нових умов та з новим обладнанням, яке є в цьому кардіохірургічному відділенні, оперативні втручання будуть відбуватися із суттєво меншим рівнем ускладнень.

«Завдяки обладнанню, яке працюватиме в новому кардіохірургічному відділенні, операції можна буде проводити більш швидше та більш якісніше», – сказав він.  Своєю чергою, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка розповів, що з відкриттям нового відділення кардіохірургії, тут одночасно зможуть пройти курс лікування, 30 пацієнтів. 

«У цьому відділенні є три операційні. Це, відповідно, дозволить нам розвантажити інше крило лікарні, де на сьогодні лежать пацієнти із серцево-судинними захворюваннями. Подекуди їхня кількість є дуже великою – по 12 людей в палаті. Тому нове приміщення дозволить не лише перевести хворих у більш якісні умови, але й дасть нам можливість розпочати наступну фазу робіт з реконструкції приміщення лікарні – під дитяче відділення кардіохірургії», – розповів Михайло Гичка.  

Оглянувши приміщення лікарні, зокрема, нове кардіохірургічне відділення, голова Львівської обласної ради Петро Колодій поділився з лікарями своїми враженням від побаченого. Зокрема, він наголосив на тому, що такими ж, як це приміщення мають бути всі інші у Львівській обласній клінічній лікарні.

«Ми знаємо, що сюди постійно приїжджає багато людей, щоби отримати кваліфіковану допомогу. Часом люди потрапляють з доволі складними випадками захворювань. Також ми знаємо, що рівень фахівців цієї медичної установи є дуже високим. Попри те, самі приміщення лікарні потребують реконструкції. Тому це приміщення лікарні є вагомим поступом вперед. Бо, коли хворий, який сюди потрапить, бачитиме цей ремонт та нове обладнання, то, відповідно, у нього одразу ж виникне відчуття спокою та довіри», – резюмував Петро Колодій».  

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу