У Львівській обласній клінічній лікарні помер пацієнт з трансплантованим серцем

15:14 19 червня 2021 р.

За його життя лікарі боролися 9 діб.

16 червня Львівська обласна клінічна лікарня повідомила, що команда лікарів кардіохірургії і анестезіолого-реанімаційного відділення №2 вперше провела операцію з трансплантування серця без залучення фахівців з інших медичних закладів. Донорське серце тоді отримав 44-річний чоловік з Львівщини. Його стан після операції був важким, повідомляли лікарі, оскільки реципієнт мав важке захворювання легенів (легеневу гіпертензію), вторинну делятацію всіх відділів серця із зниженою насосною функцією лівого шлуночка менше 20%.

Сьогодні на сторінці ЛОКЛ з'явилося сумне повідомлення: "9 діб безперервної боротьби за пацієнта з хворобою. Трансплантація, важка легенева гіпертензія, відтерміноване закриття грудної клітки, ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація, механічна підтримка серця), ГДФ (замісна ниркова терапія), правошлуночкова дисфункція. На жаль, наш трансплантований пацієнт серця помер. З прикрістю повідомляємо про це. Висловлюємо співчуття і жаль родині… Команда авторів трансплантації серця ЛОКЛ".

У Львівській обласній лікарні вперше пересадили серце та нирки

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу