У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні одужують 30 отруєних в ресторації на площі Ринок

09:53 22 травня 2015 р.


Фото: ikl.lviv.ua

Станом на шосту годину 22 травня на стаціонарному лікуванні в Бродівській центральній районній лікарні перебуває одна особа, яка отруїлася, ймовірно, в результаті вживання неякісних страв в ресторані «Ala minute».

Станом на шосту годину 22 травня на стаціонарному лікуванні в обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 30 людей, яких госпіталізували з попереднім діагнозом «харчове отруєння» в результаті вживання неякісних страв в ресторації «Театр Пива «Правда» на площі Ринок, 32 у Львові. Серед них – дві дитини. Стан всіх госпіталізованих наближається до задовільного. 

Про це повідомили сьогодні, 22 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради. Натомість у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації інформують у п’ятницю:

«Станом на шосту годину 22 травня на стаціонарному лікуванні у Бродівській центральній районній лікарні перебуває одна особа (зі шести жителів міста Броди та Бродівського району, які 10 травня отруїлися, ймовірно, в результаті вживання неякісних страв в ресторані «Ala minute»). Стан потерпілої наближається до задовільного».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу