У Львівській міськраді вирішили спрямувати додаткові кошти на медицину

14:48 7 вересня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У ЛМР запевнили: «Депутати погодили спрямування коштів на забезпечення хворих інсуліном, на придбання м’ячів для заняття школярів баскетболом і на зарплату для працівників реабілітаційного центру «Джерела», чисельність яких збільшиться».

Про це повідомили в п’ятницю, 7 вересня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради, де також розповіли: «Ці та інші питання розглянули депутати на черговому засіданні комісії фінансів та планування бюджету ЛМР. Одним із перших було звернення від департаменту охорони здоров’я ЛМР про те, що на сьогодні виникла потреба у додатковому виділенні коштів на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет».

«Голова комісії з питань фінансів та планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик розповіла, що на цю мету передбачено фінансування з державного бюджету, які надходять через Львівську ОДА. Але ці кошти не забезпечують повною мірою потреби хворих у Львові життєво необхідним препаратом, потрібно додатково ще один мільйон гривень на місяць. З міського бюджету від початку цього року додатково спрямували 4, 2 млн. гривень. Департамент охорони здоров’я ЛМР звернувся до Львівської ОДА й міністерства охорони здоров’я про спрямування додаткових коштів», – поінформували також на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради.

Більше інформації – на його сайті.

dailylviv.com

До теми

17:19 17 квітня 2021 р.

Львівщина залишиться у червоній зоні антикоронавірусного карантину: показники трьох днів

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування на Львівщині за 14,15 і 16 квітня - 26,6% 25,7% 24,1%. Рівень госпіталізацій з діагнозом COVID-19 у Львівській області за ці дні - 63,9%, 61,8%, 59,4%. Завантаженість ліжок з киснем - 74,1%, 72,9%, 72,5%.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу