У ЛМР пояснили зволікання з медичною реформою

16:00 6 квітня 2018 р.


Фото: ukr.media

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб запевнив: «Ми поступово втілюємо медичну реформу і запропоновану систему стосунків між лікарем і пацієнтом, відповідно до чинного законодавства».

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб повідомив сьогодні, 6 квітня:«Ми поступово втілюємо медичну реформу і запропоновану систему стосунків між лікарем і пацієнтом, відповідно до чинного законодавства. Тобто всі робочі місця сімейних лікарів стовідсотково забезпечені комп’ютерами з підключення до інтернет-мережі та необхідною технікою, всі лікарі мають електронні цифрові підписи та пройшли відповідні навчання».

Володимир Зуб також зазначив: «Усі заклади охорони здоров’я міста Львова, які надають первинну медичну допомогу, зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я, і зараз завершується процес реєстрації сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів в цій системі. Процес підписання декларацій відбувається поступово і є безтерміновим, тому моє завдання як керівника – так організувати роботу закладів охорони здоров’я, щоб ми мінімізували ризики, помилки, і все зробили правильно згідно з чинним законодавством. Тобто місто повністю готове до реформи і ми поступово рухаємося в цьому напрямку – втілюємо плани медичної реформи».

Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Тим часом, як інформував, «ЩЛ», у Львові досі не розпочали підписувати електронні декларації зі сімейними лікарями

dailylviv.com

До теми

16:18 26 жовтня 2021 р.

У Львові завтра відкриють ще два центри щеплення з трьома вакцинами

27 жовтня у Львові працюватимуть ще два центри вакцинації, де можна отримати щеплення будь-якою із трьох доступних на Львівщині вакцин: Астра Зенека, Пфайзер (Комірнаті), Коронавак.

Рубрика: Медицина

15:19 26 жовтня 2021 р.

До кінця року на Львівщині планують повністю вакцинувати 60% дорослого населення

Епідситуація в області залишається напруженою. Щодня з ковідом госпіталізують понад 300 осіб. В реанімаційних відділеннях перебувають 207 осіб, з них на апаратах ШВЛ – 60. Тобто, кожен п’ятий в реанімації – на апараті штучної вентиляції легень.

Рубрика: Медицина

14:39 26 жовтня 2021 р.

Штам Дельта уражає дітей більше, ніж раніше, - епідеміологиня у Львові

Ситуація із захворюваністю на ковід в області ускладнюється, хворіють, як дорослі, так і діти. Як розповідають медики сьогодні діти хворіють більше і складніше, аніж на старті пандемії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу