У Львівській міськраді порадили пенсіонерам залишатися вдома

12:40 17 березня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lviv1256.com

Найбільшою групою ризику інфікування коронавірусом є люди похилого та старечого віку.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Саме тому, за словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба, людям віком 60-90 років варто приділити особливу увагу своєму здоров’ю та утриматись від перебування у громадських місцях».

Чиновник зазначив: «Сьогодні нам потрібно максимально багато уваги приділяти нашим батькам, родичам та близьким похилого та старечого віку. Найбільші показники смертності від 60 до 90 років. Тобто, якщо людина старшого віку захворіє на коронавірус, шанси вижити дуже мінімальні».

Володимир Зуб також зауважив: «Сьогодні молоді люди знають, що у молодому віці вони, як правило, одужують та залишаються живими. Дехто з молоді веде себе безпечно через це. Однак, якщо молода людина захворіє і принесе цей вірус у свою домівку, інфікувавши своїх старших родичів, то не факт, що вони одужають. Адже перебіг цього захворювання дуже важкий для людей старечого та похилого віку.

Чиновник також наголосив: «Ми всі повинні бути обережними та попросити своїх старших родичів та близьких залишатись вдома та не виходити без гострої потреби на вулицю. Ви маєте потурбуватись про них та заспокоїти. Якщо маєте змогу, сходіть замість них до магазину, оплатіть компослуги у касах чи купіть продукти. Для них це дуже важливо».

Володимир Зуб також підкреслив: «Важливо також, щоб люди, які прибувають з-за кордону, залишались два тижні на карантині та контактували з сімейним лікарем за будь-яких тривожних симптомів. Ні в якому разі не можна їздити громадським транспортом у поліклініку, лише викликати медиків додому».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

12:01 30 листопада 2020 р.

Зарплати медиків: в уряді повідомили - де і скільки

З 1 квітня змінився принцип фінансування для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Лікарні уклали договори з НСЗУ і почали працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

Рубрика: Медицина

09:31 30 листопада 2020 р.

Майже 10 тисяч випадків COVID-19 в Україні за неділю

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу