У Львівській міськраді порадили пенсіонерам залишатися вдома

12:40 17 березня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lviv1256.com

Найбільшою групою ризику інфікування коронавірусом є люди похилого та старечого віку.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Саме тому, за словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба, людям віком 60-90 років варто приділити особливу увагу своєму здоров’ю та утриматись від перебування у громадських місцях».

Чиновник зазначив: «Сьогодні нам потрібно максимально багато уваги приділяти нашим батькам, родичам та близьким похилого та старечого віку. Найбільші показники смертності від 60 до 90 років. Тобто, якщо людина старшого віку захворіє на коронавірус, шанси вижити дуже мінімальні».

Володимир Зуб також зауважив: «Сьогодні молоді люди знають, що у молодому віці вони, як правило, одужують та залишаються живими. Дехто з молоді веде себе безпечно через це. Однак, якщо молода людина захворіє і принесе цей вірус у свою домівку, інфікувавши своїх старших родичів, то не факт, що вони одужають. Адже перебіг цього захворювання дуже важкий для людей старечого та похилого віку.

Чиновник також наголосив: «Ми всі повинні бути обережними та попросити своїх старших родичів та близьких залишатись вдома та не виходити без гострої потреби на вулицю. Ви маєте потурбуватись про них та заспокоїти. Якщо маєте змогу, сходіть замість них до магазину, оплатіть компослуги у касах чи купіть продукти. Для них це дуже важливо».

Володимир Зуб також підкреслив: «Важливо також, щоб люди, які прибувають з-за кордону, залишались два тижні на карантині та контактували з сімейним лікарем за будь-яких тривожних симптомів. Ні в якому разі не можна їздити громадським транспортом у поліклініку, лише викликати медиків додому».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу