У Львівській міськраді передбачили 18,5 млн. гривень стоматологічної допомоги

20:10 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міської ради внесли під час сесії ЛМР зміни до її ухвали №2136 «Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки» від 29 червня 2017 року.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Ця програма передбачає відшкодування з бюджету міста за надану стоматологічну допомогу дітям та пільговим категоріям населення. Під час виконання цієї програми виникла необхідність у розширенні переліку пільгових категорій населення, яким згідно із чинним законодавством України такі пільги передбачені».

«Зокрема, пільги щодо безоплатного зубопротезування передбачені для осіб, на яких поширюється чинність закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та з виплати пільгової пенсії колишніх працівників закладів охорони здоров’я, призначеної відповідно до частини 2 прикінцевих положень закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Зміни в програму вносяться в межах коштів, затверджених на її реалізацію», – поінформували також у міськраді.

«Фінансове забезпечення програми на 2018 рік становить 18,5 млн. гривень. ЇЇ виконавцями є три стоматологічні установи: комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 1», комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 4» та госпрозрахункова стоматологічна поліклініка Львова», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу