У львівській лікарні модернізували кисневу систему для реанімації новонароджених

14:48 31 липня 2019 р.

  • 0
  • 792


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вулиці Орлика модернізували в рамках громадського бюджету кисневу систему для реанімації новонароджених.

Про це повідомили в середу, 31 липня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Проект громадського бюджету переміг у 2018 році, його підтримали дві з половиною тисячі львів’ян».

«У рамках проекту для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Львівської міської дитячої клінічної лікарні було закуплено та встановлено 17 консолей лікувальних газів (стиснене повітря, вакуум та кисень) на суму 499 970 гривень. Ці консолі дозволяють швидко та якісно надавати необхідну допомогу найменшим пацієнтам», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Автор проекту Галина Коваленко зазначила: «Ми зрозуміли, що громадський бюджет працює, тому що попередньо зробили ремонт в дитячій операційній і вирішили також подати цей проект. У нас була застаріла система медичного газопостачання, яку ми використовували впродовж дванадцяти років. Для його підключення ми використовували гайкові ключі і це забирало багато часу. Сучасні консолі є значно безпечніші і набагато швидше нам вдається підключити дитину до апарату штучної вентиляції легень, на це йдуть тепер практично лічені секунди».  

«Відділення не припиняло роботу ні на день в період заміни апаратури. Роботи здійснювались почергово у кожній палаті. Окрім цього, за кошти благодійників було зроблено косметичний ремонт відділення, а силами лікарні замінена підлога», – повідомили також на порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 17 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей отруїлися на «Фабриці їжі» у Львові

Семеро людей після відвідування «Фабрики їжі» були ушпиталені з харчовим отруєнням у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, ще одна людина – в Новояворівській районній.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 399

11:20 17 жовтня 2019 р.

Семеро людей отруїлися в піцерії у Львові

Медики ушпиталили у Львівській обласній інфекційній лікарні зі симптомами гострого ентероколіту сімох відвідувачів піцерії «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1377

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу