У Львівській інфекційній лікарні готові приймати пацієнтів із коронавірусом

14:35 3 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

При обласному департаменті охорони здоров’я працює гаряча лінія, на яку можна зателефонувати та дізнатися всю інформацію щодо коронавірусної інфекції, зокрема – про симптоми, профілактику, куди звертитися тощо.

Про це повідомили у вівторок, 3 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що про це йшлося сьогодні під час брифінгу Львівській ОДА. Зокрема, керівник Львівського обласного центру громадського здоров'я Мар'яна Служинська зазначила: «В Україні також працює цілодобова безкоштовна урядова лінія 1545, там теж можна отримати всю інформацію. Створені спеціальні меседж-бокси, окрім того, можна поговорити із фахівцем. За матеріалами Центру громадського здоров’я були надруковані інформаційні листівки та плакати. Їх є достатньо і їх розповсюджують для медиків всієї області. Такі плакати можна також отримати на Костя Левицького, 14 у Центрі громадського здоров’я.

Мар'яна Служинська повідомила також: «В Україні працює й гаряча лінія для фахівців, які будуть працювати з коронавірусом – 0800 505840, крім того Центр громадського здоров’я розробив навчальний модуль для лікарів, які надаватимуть допомогу хворим із коронавірусною інфекцією».  Джерел достовірної інформації про коронавірус цілком достатньо, тому мешканців Львівщини закликають не послуговуватись неперевіреними новинами».

А заввідділенням Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Таміла Алексанян наголосила: «Інфекційна лікарня готова до прийняття пацієнтів, а звільнення інших відділень лікарні буде відбуватись в міру потреби. Ми уже виділили 20 ліжок в ізоляторах. Ліками ми теж забезпечені, Оскільки цільової терапії поки не знайдено, лікування відбувається симптоматично».

Таміла Алексанян також розповіла: «За цей тиждень було кілька людей з підозрою на вірус. Ми їх оглянули у боксованих приміщення, їм зробили швидші тести на грип, тому коронавірус не підтвердився. Люди, в яких була підозра на коронавірус, повернулися з-за кордону. Нагадую також усім, що зараз також сезон захворювання на грип, тому, пам’ятаючи про коронавірус, не забуваймо про грип».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом «Covid-19».

dailylviv.com

До теми

20:28 24 вересня 2020 р.

Нове зонування: п'ять районів Львівщини - у помаранчевій, Львів - у жовтій

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

11:21 24 вересня 2020 р.

У Львові біля лікарні сідатимуть вертольоти

До кінця року біля міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові планують відкрити вертолітний майданчик для транспортування пацієнтів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу