У лікарнях Львова відкрили нові відділення

14:34 3 червня 2021 р.

Завдяки коштам міського бюджету, Національної служби здоров’я України та благодійників, у медичних закладах Львова відкрили нові відділення. Так, у міській дитячій лікарні, що на вул. Орлика, запрацював центр психічного здоров’я. Тут фахівці надають дітям та підліткам, віком до 18 років, комплексну допомогу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Центр створено для надання висококваліфікованої медичної та психологічної допомоги дітям та підліткам з різними психологічними проблемами», - наголосила  керівниця центру, дитяча лікарка-психіатриня Наталія Железцова.

Люди з хворобою нирок тепер можуть отримати послугу гемодіалізу не лише в міській лікарні швидкої допомоги, а й у 5-тій міській лікарні. Адже там запрацювало оновлене відділення нефрології та діалізу із 6 новими сучасними апаратами. Тут передбачено 24 стаціонарних ліжок для лікування пацієнтів із хворобами нирок.

«Нам вдалося залучити благодійну компанію, яка надала нам апарати, ліжка і частково долучилася до ремонту та закупівлі меблів. Це більше 4 млн грн. Лікарня на це надала близько 1 млн грн», - зауважив генеральний директор лікарні Андрій Миськів.

Також у міських лікарнях активно оновлюють медичне обладнання. Так, у 4-тій міській лікарні ендоскопію проводять на сучасному апараті. «Цей апарат є уніфікований до європейських стандартів, і можливості роздільного бачення є широкі. Зображення, яке ми отримуємо, можна обробляти з допомогою відповідних комп’ютерних програм», - зазначив керівник 4-тої міської лікарні Ярослав Чуловський.

А для дітей рентген тепер роблять на надсучасному обладнанні. Адже для міської дитячої лікарні за міські кошти придбано високотехнологічний рентген-апарат.

«Коли минулого року була пропозиція міської ради на придбання цього апарату, то в технічних вимогах ми ставили два основних завдання. Перше – зменшити радіаційне навантаження на крихкий ростучий організм дитини, і друге – цей апарат повинен бути дуже корисним для надання ургентної допомоги дітям», - сказав головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

 

 

 

 

dailylviv.com

До теми

18:24 15 січня 2022 р.

Центр реабілітаційних послуг Галичина на Львівщині щороку допомагає 1200 особам

У реабілітаційному комплексі надають послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації. Тут діють 30 навчальних програм для професійної перепідготовки учасників АТО/ООС.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу